Стало відомо, де на Черкащині діти у школах не замерзнуть

Освіта Черкащини на 86% забезпечена твердим паливом для обігріву навчальних закладів. Повністю забезпечені до кінця року Драбівський, Корсунь-Шевченківський, Монастирищенський, Смілянський, Тальнівський, Чорнобаївський райони. Про це на колегії облдержадміністрації повідомив директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський.

Близько до 100%-ї забезпеченості паливом до кінця року у Звенигородському, Золотоніському, Кам’янському, Лисянському, Маньківському та Шполянському районах, інформують у прес-службі Черкаської ОДА.

У цих районах у попередні роки встановлено сучасні енергоефективні котли, що працюють на альтернативних видах опалення, - зазначив Валерій Вікторович. – Будемо економити газ за рахунок опалення дровами, щепою, тирсою, брикетом. Цих матеріалів придбано біля 5 тис.м3.

За словами головного освітянина області, відстають від середньообласного показника Жашківський (70%), Катеринопільський (62%), Чигиринський (62%), Шполянський (76%) райони; найменший відсоток забезпечення у Маньківському (34%), Канівському (43%) та Черкаському (13%) районах.

Одночасно Городищенський, Канівський та Черкаський райони готуються до нових закупівель твердого палива за тендерними процедурами. В інших районах згідно з графіками постачання, передбачених договорами, довезення вугілля здійснюватиметься до грудня 2014 року.

школи опалення Черкаси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі