• Головна
  • Вчинки уряду ведуть до краху економіки, - Сергій Тігіпко
14:13, 26 вересня 2014 р.

Вчинки уряду ведуть до краху економіки, - Сергій Тігіпко

Зростання цін при одночасному заморожуванню соціальних стандартів - це руйнування споживчого ринку та національної економіки. Проблеми бюджету потрібно вирішувати не за рахунок населення, а шляхом реформ і боротьби з корупцією. Про це заявив народний депутат, лідер партії «Сильна Україна» Сергій Тігіпко на Запорізькому заводі феросплавів.

20140926_105824_311

«Та економічна криза, в якій зараз знаходиться Україна, вдарила практично по всій вітчизняній промисловості - від сільськогосподарської до машинобудування та IT-сектора. Необхідно негайно вжити заходи для поліпшення становища підприємств. Коли приходить криза, що роблять - знижують податки, дають певні пільги, шукають нові ринки, закривають свій ринок. Тому мені незрозуміло, чому зараз влада тільки говорить про економічну кризу. Я хочу побачити дії щодо її подолання», - заявив політик.

Він наголосив, що сьогодні вчинки уряду ведуть до краху економіки.

Вчинки уряду ведуть до краху економіки, - Сергій Тігіпко, фото-1

«Зростання цін на комунальні послуги, на продукти харчування, ліки, при тому, що заморожуються соціальні виплати - це вірний шлях вбивства свого ринку та економіки в цілому», - вважає він.

Політик підкреслив, що влада змінилася півроку тому, але за цей час не було розпочато реформи, і не відбувається боротьба з корупцією.

«6 місяців нічого не робиться. 6 місяців міжнародні організації кажуть - де реформи, чому нічого не робиться? Чому пішла «сім'я», котра крала, а корупція не припиняється. Тільки змінилися люди, які ці «чемодани» отримують. Замість того, щоб робити реформи, нові чиновники просто грабують народ», - зазначив політик.

За його словами, вирішення соціально-економічних проблем - в реформах і боротьбі з корупцією. А зарплати і пенсії потрібно індексувати і підвищувати пропорційно зростанню цін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...