30-річний черкащанин у полоні терористів!

Черкащанка Алла Дмитрівна Данилова востаннє спілкувалася із сином по телефону 27 серпня, напередодні трагічних подій під Іловайськом, де дислокувався його військовий загін. Як завжди спокійний, стриманий, оптимістичний. Він пішов у Донбас за призовом і покликом серця, й жінка не змогла відмовити 30-річного Дмитра від цього рішення. Сама ж бо ростила його мужнім і сильним, таким, щоб міг захистити…

Та вже за два дні телефон замовк, а в інформаційних повідомленнях країни з’явилося поняття «Іловайський котел». Тривога змусила матір шукати бодай якісь вісті про сина-воїна з позивним «Берег»: і у штабі АТО, і в Міністерстві оборони, і в інших військових джерелах. Дехто казав, що Дмитро – серед зниклих без вісті, а дехто і взагалі заявляв, що інформація не належить до розголосу.

Утім, два тижні тому номер сина знов з’явився у мережі зв’язку. З надією Алла Дмитрівна натиснула кнопку виклику, але на тому дроті чужий голос повідомив, що власника «мобілки» вже немає серед живих.

– Його розчавило танком, – холоднокровно і цинічно уточнив невідомий.

Звернувшись до мобільного оператора, жінка отримала відповідь, що зазначений телефон перебуває за межами території України, що, безперечно, наштовхувало на найгірші думки. Та мати є мати, і поки жевріє надія, вона буде переконана, що її дитина жива, й робитиме все, аби її любий хлопчик знайшовся.

– Я впізнала Дмитра на відео полонених під Іловайськом, яке виклали в Інтернет-мережі сепаратисти. Це точно був він, бо материнське серце все відчуває: його фігура, руки, хода. На голові – бинтова пов’язка, – каже Алла Дмитрівна. – Я впевнена, що син у полоні. От тільки як його визволити?

Долею Дмитра перейнялись в обласному військкоматі. Заступник військового комісара Олег Захаренко запевнив, що особисто займеться пошуком солдата й розішле запити про нього в усі компетентні інстанції. Якщо хтось володіє інформацією про місцеперебування Дмитра Данилова, або може якось посприяти його порятунку, просимо відгукнутися на адресу Черкаського обласного контактного центру за телефонами: 45-32-14, 32-23-57, 36-11-13.

За інформацією управління інформаційної політики та зв’язків із ЗМІ облдержадміністрації
Дмитро Данилов Черкаси полон
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі