Заява голови Черкаської обласної ради Валентини Коваленко

В Україні 28 серпня 2014 року офіційно стартувала виборча кампанія з позачергових виборів народних депутатів України. Вибори проводяться за тим же законом, за яким в парламент прийшла більшість депутатів на службу злочинного режиму. Це, в свою чергу, викликає агресію у громадськості.

Вчора в сесійній залі ми стали свідками спланованої акції, спрямованої на дестабілізацію роботи обласної ради, коли до зали увійшла група людей у камуфляжах, які принесли із собою сміттєві бачки та поводили себе агресивно щодо депутатів. Активісти висловлювали своє невдоволення тим, що депутати обласної ради не підтримали звернення до Президента України щодо необхідності ветування закону, який надає особливий статус Донбасу та амністує терористів, та тим, що до влади знову хочуть потрапити люди, які голосували у Верховній Раді за криваві диктаторські антиукраїнські закони Януковича, а також фактично призвели до війни і економічної кризи в Україні. Це ті люди, які вкрали в нас нашу свободу. Кров хлопців із Небесної сотні на їхніх руках.

Своїми діями представники громадськості продемонстрували, що народ хоче контролювати процеси, які відбуваються в Україні. Проте я вважаю, що правову і процвітаючу державу ми маємо будувати цивілізованими методами, не вдаючись до радикалізму та приниження людської гідності. Адже все це тільки ще більше роз’єднує суспільство. Саме цим можуть скористатися представники минулої влади, які довели країну до критичного стану. Фактично у нас на очах розпочалася повзуча контрреволюція. Усунений від влади революцією Гідності кривавий режим знову піднімає голову. Банда понад усе прагне реваншу і повернення до влади на російських багнетах. Всі патріоти повинні встати на захист завоювань Майдану. Інакше на Україну знову чекає пітьма і кровопролиття.

Разом з тим, події, які відбулися в сесійній залі, в подальшому можуть призвести до неможливості ухвалення важливих для життєдіяльності області рішень через відсутність кворуму. На цей час частина депутатів і так систематично не відвідувала сесійні засідання, що інколи не давало можливості оперативно вирішувати наболілі для громади питання.

З цього приводу я звернуся до виборців територіальних громад, які обрали цих депутатів, щоб вони надали оцінку їхній бездіяльності. Свою підтримку у цьому питанні мені вже висловили громадські активісти. Сподіваюся, що прийняті сьогодні зміни до Регламенту ради сприятимуть відкритості та прозорості діяльності обласної ради та спонукатимуть у подальшому до дисциплінованості депутатів.

Звертаюсь до черкащан з проханням активно долучитися до виборчого процесу, проявити принципову громадянську позицію у боротьбі з підкупом виборців та іншими правопорушеннями під час проведення виборчої кампанії, не залишатися байдужими до долі нашої країни.

Слава Україні!

Черкащина Черкаси Валентина Коваленко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии