• Головна
  • Регіонал в Черкаській облраді замаскувався під люстратора (фото, відео)
17:27, 25 вересня 2014 р.

Регіонал в Черкаській облраді замаскувався під люстратора (фото, відео)

Сьогодні колишнього депутата Черкаської облради від Компартії Олександра Харламова та екс-регіонала Володимира Вовченка заштовхали до смітників черкаські громадські організації Сил Майдану — “Самооборона”, “Ультрас”, “Правий сектор”. Про це пише "Про Головне".

Громадськість підтримала флешмоб, який шириться Україною, розбивши лоби депутатам та добряче налякавши обранців.  Більшість членів організацій, які наважились на радикальний крок, черкащанам відомі. Переважна більшість з них дійсно є активістами Майдану.

Однак найзавзятіше трамбував регіоналів до смітників — колишній їхній однопартієць Андрій Столяр з Умані. Чоловіка упізнали, хоч як він не намагався приховати власне ім’я та біографічні сторінки. 

Регіонал в Черкаській облраді замаскувався під люстратора (фото, відео), фото-1

З офіційного сайту Партії регіонів у Черкаській області можна пересвідчитися, що Столяр дійсно належав до цієї організації та був виключений із неї лише 4 червня 2014 року. Він мав партквиток ПР №23-3080, виданий 25.03.2009.

Регіонал в Черкаській облраді замаскувався під люстратора (фото, відео), фото-2

У повідомленні указано, що Столяра виключають за аморальну поведінку та заняття рекетом. Мова йде про інцидент висвітлений на уманському інтернет-порталі “Провокатор”

Цього літа на Столяра надійшла скарга від керівника заправної станції “Лук Ойл”, у якого Андрій Столяр начебто вимагав 400 літрів паливно-мастильних матеріалів. Після відмови, Андрій зі своїми товаришами блокував роботу автозаправки.

Проти Столяра у червні  правоохоронними органами було розпочато досудове розслідування. Уманські ЗМІ повідомляли, що екс-регіоналові загрожує до 12 років в’язниці. Однак про подальший хід слідства наше джерело наразі не поінформоване.

З хроніки подій Майдану згадується, як саме “виплив” Андрій Столяр.

21 лютого, коли вже фактично переміг Майдан, в Умані з’явилася група “активістів” на чолі з регіоналом Андрієм Столяром. “Перефарбовані” видавали себе за майданівців і вимагали утворення в Умані “нового майдану”. Про це читайте у нашому архівному матеріалі. 

Мета “засланих козачків” очевидна, вони прагнули відтіснити справжніх організаторів Уманського Майдану, які з першого дня мобілізовували уманчан на боротьбу з владою Януковича. Самопроголошені майданівці, відчувши, що перемога народу вже очевидна, уклали свій список призначень на провідні посади в органах місцевої влади в Умані.

У той же час у соцмережах так званий “майданівець” Андрій Столяр про себе зазначав, що є членом Партії регіонів. Скрін-шот сторінки ми робили у лютому 2014 року на “Яндекс.Мой круг” .

Регіонал в Черкаській облраді замаскувався під люстратора (фото, відео), фото-3

Натепер Андрій Столяр, як бачимо з шевронів, належить до “Народної Самооборони”. Активісти організації запевняють, що Столяр їздить в АТО та є активним учасником патріотичних акцій. Можливо, чоловік дійсно розкаявся та змінив свої погляди.

Ніде правди діти, зараз Столяра всіляко намагається дискредитувати місцевий олігарх — екс-регіонал Антон Яценко, адже між ними трапився публічний конфлікт.

Здивував той факт, що представники Черкаської  “Самооборони” і гадки не мають, що Андрій Столяр — донедавна член ворожої і ненависної їм Партії регіонів.

То чи мав саме він моральне право кидати до бачків колишніх регіоналів, коли й сам донедавна там був?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Самооборона #Столяр #Черкаси
Оголошення
live comments feed...