• Головна
  • Що покаже черкаський театр цього тижня? (анонс)
11:58, 24 вересня 2014 р.

Що покаже черкаський театр цього тижня? (анонс)

Анонс вистав Черкаського академічного музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка з 22 по 28 вересня 2014 року:

25 вересня, четвер, 18.30
СНІДАНОК З ВОРОГОМ
Вистава, що перегукується із подіями у зоні конфлікту, військовою агресією з боку Росії. Вистава про любов, сильнішу за ненависть і смерть. Трагіфарс про війну, комедія абсурду — що переходить у абсурд реальності — поставлена на черкаській сцені молодим режисером із Криму Антоном Романовим.

27 вересня, субота, 12.00
ЛЄНА
Вагітна дівчина, у яку закохані двоє хлопців, що обертається трагедією…Дивна сім’я, що живе на відлюдді з привидом маленької дівчинки…Моторошна історія родини, що здавалася цілком звичайною…Такого ви ще не бачили! Реальна історія із життя черкаської актриси – ЛЕНА — нова українська драма за п’єсою Дмитра Левицького.

27 вересня, субота, 17.00
ІСТОРІЯ ПРО ЛЮДИНУ, З ЯКОЮ ТРАПИЛАСЯ ІСТОРІЯ
6 історій…. 6 таємничих незнайомців… Життя невдахи, що раптово обертається на пригоду… Дивний день, що несподівано закручується хаотичним колесом незрозумілих і абсурдних подій. «Історія про людину, з якою трапилася історія» – нова вистава, сучасна комедія, у якій кожен знайде свій сенс і своє відкриття.

28 вересня, неділя, 17.00
КОНЦЕРТ «ТЕАТР ШЕВЧЕНКА — ЗАХИСНИКАМ ВІТЧИЗНИ»
Патріотичний концерт, основний сюжет якого — приїзд концертної бригади Театру імені Шевченка до військових, які знаходяться в розташуванні “ротації”.
Актори театру по обидва боки рампи: вони і солдати-добровольці; вони й актори, що показують бійцям уривки з вистав театру. Художній прийом “сцена на сцені” дозволяє глядачам зазирнути у світ театру, який виходить на передову.
Вже не буде мистецького відсторонення, вже ніхто не залишиться байдужим!
Тексти п’єс і пісень сьогодні відлунюють новими смислами!

МУДРІ КАЗКИ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ДОРОСЛИХ
28 вересня, неділя, 12.00
КІТ У ЧОБОТЯХ
Казка Шарля Перро
Персонажі казок Шарля Перро стали улюбленими друзями дітей цілого світу. Інакше й бути не може, коли захопливу історію зі знанням справи, талантом і гумором розповідає справжній казкар!

Ціна квитків від 20 грн.
Телефони для довідок: каса – 36-07-21, адміністратор — 36-07-18

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#театр #вистави #Черкаси
Оголошення
live comments feed...