• Головна
  • Черкащани можуть спробувати свої сили в конкурсі соцреклами
10:29, 23 вересня 2014 р.

Черкащани можуть спробувати свої сили в конкурсі соцреклами

"Україна – Єдина!" – саме з такою назвою нещодавно стартував всеукраїнський фестиваль-конкурс соціальної реклами. Його проведення ініціювали Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі спільно з Львівською міською радою. Спробувати свої сили в ньому може будь-яка чи то фізична, чи то юридична особа.

Фестиваль ставить за мету створити належні умови для прояву патріотизму, високих моральних цінностей, почуття любові до України, готовності до захисту рідної держави, забезпечення її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності, а ще – поваги до Конституції України, її Законів та державної символіки.

Учасник має право надіслати лише одну роботу на конкурс. Участь – безкоштовна. Творчі роботи приймаються з 10 по 21 вересня 2014 року. Переможці фестивалю-конкурсу соціальної реклами будуть урочисто нагороджені дипломами Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі у м. Львові 27 вересня 2014 року.

Детальніше про умови участі у Фестивалі можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі за посиланням: http://www.moral.gov.ua/news/959/.

 

Координати організаційного комітету:

Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі

04053, м. Київ, вул. Артема, 73.

Електронна адреса: [email protected], [email protected], [email protected].

Контактні телефони: (044) 486-17-99, 486-35-99, 486-16-84

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#україна єдина #фестиваль реклами #Черкаси
Оголошення
live comments feed...