Українці можуть без допомоги Заходу впоратися з проблемами, - Тігіпко

Не варто обманювати себе з приводу американського турне українського президента. Конкретних результатів візит Петра Порошенка до Канади і США не приніс. Про це народний депутат, лідер «Сильної України» Сергій Тігіпко написав на своїй сторінці в Facebook

«Мені, як і більшості громадян країни, сподобалися репортажі про візит Президента України до Канади і США. Наша країна повною мірою заслужила і ці оплески, і цю повагу. Але я не схильний обманюватися себе з приводу конкретних результатів американського турне президента. Найближчим часом ми не отримаємо того, що нам дійсно необхідно. Наша армія не отримає потрібної зброї - ні американські, ні європейські партнери не хочуть можливого загострення відносин з Росією. Наша економіка не отримає необхідних для відновлення «довгих» і «дешевих» інвестиційних кредитів - для цього потрібні не красиві слова, а реальні реформи», - вважає Сергій Тігіпко.

За його словами, не варто сьогодні сподіватися на серйозну допомогу Заходу.

«Спочатку потрібно своїми силами справитися з тими проблемами, які за нас ніхто не вирішить: очистити країну від корупції, звільнити економіку від державного тиску, створити привабливі умови для інвесторів. І, звичайно, чітко і жорстко дотримуватися принципів демократії в політиці - зупинити радикалізм, забезпечити прозорий, конкурентний і передбачуваний політичний процес. Без демократії вільної ринкової економіки не буває, - переконаний політик. - Наше спільне завдання: побудувати сильну країну - без корупції, з прозорим, ефективним і професійним держапаратом, зі стабільними демократичними і цивільними інститутами і нормами. І тоді нам не доведеться просити ні зброї, ні грошей. Грошей заробимо, зброю купимо. Самі. Скільки буде потрібно».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі