Черкаські татусі святкували Міжнародний день батька (фото)

21 вересня при підтримці Черкаської міської ради та голови громадського руху "За процвітання Черкащини" Наталії Нетовкіної було проведено соціальний сімейний захід «Тато-свято», присвячений Міжнародному дню батька. Про це інформує прес-служба міськвиконкому.
 
Святкові події проходили на площі  ТРЦ «Хрещатик-Сіті» .

Під час заходу проводилася акція  «Разом – до перемоги!», під час якої кожен бажаючий міг придбати необхідні теплі речі для наших військовослужбовців, що відстоюють цілісність і незалежність України в зоні АТО.
 
Діяли також різноманітні міні-проекти: майданчик від спілки «Бойовий гопак»;«Польова пошта» (можливість написати, намалювати лист-вдячність своєму батьку або воїнам у зону АТО ( листи відправляють організатори); шахово-шашковий турнір від  шахового клубу «Золотий пішак" та інші.
DSC_0208
 
5 батьків з їхніми маленькими синами виконували завдання у конкурсі «Мій батько найкращий». Вони змагалися в естафеті, випробовували свої таланти в кулінарії, танцювали тощо.
І хоч в остаточному підрахунку перемогла лише одна пара, всі учасники змагань залишилися з гарним настроєм, адже отримали від організаторів свята низку подарунків.
 
Фахівці «Швидкої допомоги» провели майстер-клас із надання першочергової медичної допомоги у випадку надзвичайних ситуацій.
 
Чоловіки змагалися з армрестлінгу.
 
DSC_0211_1
У вечірньому блоці заходу відбувся святковий концерт за участю творчих колективів м. Черкаси та ін.
день батька Черкаси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі