• Головна
  • Черкаські студенти відправили в небо листи миру (відео)
11:31, 21 вересня 2014 р.

Черкаські студенти відправили в небо листи миру (відео)

Листи у небо. Свої мрії про мир та спокій студенти Східноєвропейського відправили голубиною поштою. Їх написали на крилах паперових птахів. Сподіваються: ті, хто спіймають послання, продовжать їхню акцію. Юнацьку ініціативу підтримали й тутешні військові, пише vikka.ua.
 
Патріотичні кольори та птахи миру в руках. Так черкаські студенти святкують День міста. Усі прагнуть спокою в країні. 
 
Лілія Бондаренко, студентка: "За єдину, мирну Україну. Адже мир і благополуччя – найголовніше, що зараз турбує наш народ".
 
На вході почепили чистий аркуш. На ньому спудеї пишуть свої побажання. За кілька годин зібралося вже зо два десятки. На кожному папірці – слово "мир".
 
Любов Шпак, ректор Східноєвропейського університету: "Сьогодні зранку приємно було бачити, заходячи в університет, що біля цієї газети стоїть багато студентів. Кожен пише чи хоче написати, висловити своє побажання". 
 
Підтримати акцію прийшли й військові. Їм, кажуть, болить війна. Окрім традиційних побажань, студентам розповідають про черкащан, яких забрав буремний Схід. Їхні настанови читають, як заповіт. Лист побажань спудеї планують розміщувати на всіх заходах до Дня міста. Аби черкасці долучалися до мирної акції. 
 
[vsw id="XQtTBGRsqa0" source="youtube" width="425" height="344"]
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#листи миру #Черкаси
Оголошення
live comments feed...