• Головна
  • Портал Добренок про материнство почав свою роботу
Реклама
08:34, 19 вересня 2014 р.

Портал Добренок про материнство почав свою роботу

Реклама

У вересені 2014 року український інтернет-простір привітав нову соціальну мережу Добренок, покликану об'єднати всіх і кожного, кого торкнулася тема материнства, в одне велике співтовариство.

Новий портал в Уанеті Добренок з'явився завдяки ребрендингу сайту Дитина Інфо та трансформації його не тільки в інформаційний портал, а й одночасно в соціальну мережу. Проект Дитина Інфо довгий час давав відповіді на запитання українських батьків про народження та виховання дитини, однак сьогодні цю просвітницьку місію бере на себе Добренок.

Кожна читачка сайту має свій куточок - аккаунт, де можна не тільки вилити власні проблеми та думки, а й отримати відгуки у вигляді порад з чужого життєвого досвіду. Крім того, у зареєстрованих користувачів є можливість обмінюватися особистими повідомленнями, а інтернет-спілкування зближує людей і нерідко проста переписка виливається в дружбу цілими сім'ями.

Крім переписки та ведення блогу, кожна читачка може створити особисту фото-галерею, вести календар вагітності, пошук по місцю розташування. Також, портал допоможе підшукати няню, знайти відгуки про роботу більшості медичних установ на пострадянському просторі, підібрати дитячий садок або школу для своєї дитини. До того ж, користувачки порталу Добренок легко виберуть ім'я своєї майбутньої дитини завдяки базі статей про імена, класифікованих по буквах алфавіту.

Люди, що працюють над розвитком порталу та публікацією статей на сайті, не з чуток знають про проблеми, з якими щодня стикаються вагітні жінки і матері, бо й у них є власні сім'ї та діти. Таким чином, на Добренке кожна читачка знайде підтримку і зможе обговорити хвилюючі її теми.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...