• Головна
  • Черкащан закликають змусити Порошенка не підписувати злочинний закон
13:01, 17 вересня 2014 р.

Черкащан закликають змусити Порошенка не підписувати злочинний закон

"Правий Сектор" нагадує, що оголошено загальноукраїнську мобілізацію з метою змусити Президента Порошенка не підписувати Закон щодо особливого статусу територій "ДНР-ЛНР".

"Всі на вул. Банкову, під Адміністрацію Президента! Ми проти, тому що:

1. Закон «приймали» при вимкненому табло для голосування на закритому засіданні без допуску преси і громадськості – невідомо хто і за що голосував, і чи голосував взагалі!!!
2. Ст.1 Закону запроваджується «особливий порядок» на території, що не є чітко окресленою – не прописано, що робити, якщо розміри контрольованих ДНР і ЛНР територій будуть змінюватись (тим більше силою)?!
3. Ст.3 гарантує «недопущення кримінального переслідування» і «забороняє дискримінацію учасників подій в ДНР та ЛНР» без окреслення типу правопорушень чи злочинів та часових рамок їх вчинення – це що, тотальна амністія за вбивства і гвалтування як в минулому, так і на майбутнє?!
4. Ст.4 порушуючи Конституцію, запроваджує обов’язкове сприяння використанню виключно російської мови – про державну українську мову на нібито ще «де-юре» українській землі Закон не згадує взагалі!
5. Згідно ст.ст. 5, 6 вся повнота влади в окупованих районах буде здійснюватись у неконституційний спосіб виключно «органами самоврядування», що мають бути обрані на позачергових виборах 9 листопада «під прицілом» терористів і окупантів – навіть суддів і прокурорів планується призначати виключно за погодженням з терористами і окупантами, а не у спосіб, визначений Конституцією України!!!
6. Ст.7 Закону передбачає зобов’язання держави фінансувати терористів і окупантів згідно захищених статей бюджету – вся Україна може голодувати чи замерзати, а на економічному статусі ДНР та ЛНР це не відобразиться!!!
7. Ст.8 передбачає обов’язкове сприяння держави розвитку транскордонних зв’язків сепаратистських утворень з РФ – вочевидь з метою полегшення доставки тяжкого озброєння для терористів та «гумконвоїв» Путіна?!!
8. Ст.9 легалізує «загони народної міліції» підконтрольні новообраним органам місцевого самоврядування – тепер бандити з «народної міліції» матимуть право стріляти «на ураження» в наших добровольців, яких згідно вказаного Закону слід класифікувати як найманців!!!
9. В Законі жодним чином не згадується про відновлення державного кордону з РФ, про відновлення конституційних органів влади, захист прав і свобод громадян, відшкодування завданих їм збитків, про виведення окупаційних військ!!!
Закон є очевидною зрадою українських національних інтересів!", - йдеться в повідомленені Правого Сектору.

Нагадаємо, нардепи з "Батьківщини" вчора зареєстрували законопроект, яким просять скасувати закон Порошенка про надання особливого статусу Донбасу.

За словами одного з ініціаторів Романа Ілика, все більше нардепів підписуються під проектом, відтак найближчим часом законопроект про особливий статус повинен бути переглянутим. 

У тексті проекту, зареєстрованого у вівторок, 16 вересня, йдеться про те, що голосування за прийняття законопроекту про надання особливого статусу Донбасу відбулось з "грубими порушеннями Конституції України Закону України "Про Регламент Верховної Ради України".

Крім того, ініціатори вказують на те, що голосування відбулося за допомогою електронної системи для голосування у таємному режимі, тому невідомо, як персонально голосував кожен депутат.

"Прийняття таких законопроектів на мій погляд є зрадою тих людей, які загинули під час "Революції гідності" та на сході. Коли ми побачили, у який спосіб відбувається голосування – з порушенням регламенту, адже не було проголосовано за те, щоб ці питання були включені до порядку денного, ми вирішили виступити проти цього", - зазначив депутат від ВО "Батьківщина" Роман Ілик.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Порошенко #закон #Черкаси
Оголошення
live comments feed...