Черкаські підприємці просять зупинити «бєспрєдєл» Одарича та прокуратури (фото, відео)

Сьогодні активісти організації роботодавців Черкаської області у сфері торгівлі та громадської оргіназації «Дія» під Черкаською ОДА вимагали припинити рейдерство та покінчити із корупцією в Черкасах. Підприємці нарікають, що міська влада утискає малий бізнес і запевняють, що ігнорувати це обласні чиновники не мають права.

Черкаські підприємці просять зупинити «бєспрєдєл» Одарича та прокуратури (фото, відео), фото-1

− У Черкасах при владі ті ж самі прокурори, які прикривали корупцію і хабарництво до Революції гідності. За що ж тоді загинула Небесна Сотня?, — каже  голова організації роботодавців Черкаської області в сфері торгівлі Олег Лисак, — Це вже друга наша акція протесту. Наступного разу свою точку зору ми вискажемо в Києві.  Черкаські підприємці хочуть, щоб влада припинила грабувати громадян! Адже міські чиновники уже влаштовують рейдерські захоплення. Минулої п’ятниці павільйон нашого підприємця о п’ятій ночі забрали із товаром на 100 тисяч гривень і відвезли в невідомому напрямку. На його місце майже одразу встановили інший павільйон. А прокуратура відмовляється приймати заяву про злочин. 

Черкаські підприємці просять зупинити «бєспрєдєл» Одарича та прокуратури (фото, відео), фото-2

Черкащани вийшли під стіни обласної державної адміністрації із гаслами “Рятуйте малий бізнес!”, “Зупинимо корупцію в прокуратурі!”, “Давиденку — ганьба!” та “Колядку — ганьба!”

— Голова комісії з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, реклами та комунальної власності Богдан Колядко і заступник начальника департаменту архітектури, начальник інспеекції Олександр Давиденко намагаються уповільнити розвиток малого бізнесу в Черкасах. Одним підприємцям вони ставлять палки в колеса, а інтереси інших — лбіюють, — розповів кореспонденту  “0472.ua”  приватний підприємець Олександр Шматко. 

Черкаські підприємці просять зупинити «бєспрєдєл» Одарича та прокуратури (фото, відео), фото-3
Черкаські підприємці просять зупинити «бєспрєдєл» Одарича та прокуратури (фото, відео), фото-4

Мітингувальники вимагали, щоб до них вийшов голов ОДА Юрій Ткаченко, проте, першою до них вийшла Наталія Старікова, його заступник. Вислухавши претензії черкащан вона лише попросила навести докази, а також обговорити все за конструктивною розмовою. Не зміг нічим  зарадити і сам Юрій Олегович, який вийшов до громади згодом. Він нагадав, що більшість із оголошених проблем належить до компетенції міської влади. Разом з тим, він пообіцяв підприємцям посприяти у вирішенні їхніх проблем.

Черкаси підприємці мітинг Одарич
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии