• Головна
  • У Черкасах хочуть розгорнути виробництво побутової техніки торгової марки «Сатурн»
10:32, 17 вересня 2014 р.

У Черкасах хочуть розгорнути виробництво побутової техніки торгової марки «Сатурн»

Індустріальний парк невдовзі може з’явитися у Черкасах: за його облаштування на території одного з місцевих заводів планує взятися холдинг "Сатурн". Потому там хочуть запустити виробництво техніки для кухні та дому під однойменною торговою маркою. Про такі амбітні наміри заявив під час зустрічі з головою облдержадміністрації Юрієм Ткаченком президент цього холдингу Олександр Громико.

Торгова марка під назвою "Сатурн" бере свій початок із заснування в Чехії підприємства з виробництва дрібної побутової техніки. Натепер їй 18 років. Свою продукцію реалізують на ринках країн СНГ та Східної Європи. Компанія інвестує свої активи в прес-форми для виробництва побутової техніки і працює з більш ніж 90 заводами в різних куточках Китаю. А ще – має невеликий завод з виготовлення пральних машин-напівавтомат у Каневі. Їх майструють понад півтори сотні тамтешніх працівників.

– Ми підшукуємо найкраще поєднання ціни та якості в Китаї і під брендом "Сатурн" розміщуємо відповідне замовлення, – сказав Олександр Володимирович. – Точно так роблять й інші відомі бренди, серед яких – " Electrolux", "Zanussi" тощо. Тобто, якщо досі це була просто торгівля, то зараз ми прийняли для себе рішення щодо створення власного виробництва.

Хоча на сході нашої країни й досі неспокійно, стверджує пан Олександр, компанія готова розпочати вкладати кошти в майбутнє виробництво, де … пічки, пральні машини-автомат, чайники, блендери та пилососи. Поки ж ведуть перемовини щодо купівлі приміщення одного з черкаських заводів. Утім, каже, у разі чого компанія готова розглянути й інші варіанти. Каже: перш ніж розгорнути виробництво, планують створити індустріальний парк.

– Ми можемо звести завод тут і це стане таким собі трампліном для завоювання всієї Європи, – сказав він. – А ще – вигідна логістика дозволить значно швидше, подекуди за три дні, а не тридцять-сорок як із Китаю, доставляти нашу продукцію в європейські країни...

Голова ОДА Юрій Ткаченко зазначив, що готовий підставити плече й допомогти в разі необхідності в межах чинного законодавства.

– Безумовно, нас цікавлять інвестиції – це робочі місця й податки, – сказав очільник області. – Особливо тоді, коли чимало підприємств скорочує своє виробництво й, відповідно, працівники втрачають роботу. Думаю, що ці ж люди з задоволенням працюватимуть у вас. У нас на ринку праці вдосталь людей, які мають відповідну освіту для цього. У нас з вами спільна задача – аби області й її жителям було добре й комфортно. Тому я ваш партнер і готовий допомагати.

Як розповів Олександр Громико, реалізувати цей проект хочуть поетапно впродовж 5-ти років і вкласти в нього майже 50 мільйонів доларів інвестицій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сатурн #техніка #Черкаси
Оголошення
live comments feed...