• Головна
  • Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна» сформувала виборчий список
15:00, 15 вересня 2014 р.

Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна» сформувала виборчий список

У понеділок, 15 вересня, під час другого етапу II Національного з’їзду партії Сергія Тігіпка «Сильна Україна» було затверджено список кандидатів до Верховної Ради за багатомандатним загальнодержавним виборчим округом.

До партійного списку увійшли люди, які є прихильниками проведення радикальних економічних реформ, представники вітчизняної промисловості, керівники регіональних осередків «Сильної України».

 «До списку увійшли люди, які є прихильниками реформ не лише на словах, а й на ділі. Це ті люди, які мають практичний досвід реформаторської діяльності. По-друге, у список були включені представники тих галузей промисловості, які потребують реформ та поліпшення інвестиційного клімату більше за інших – промислових підприємств, малого та середнього бізнесу. По-третє, це люди, які мають досвід боротьби з корупцією та будуть працювати над розробкою сучасного ефективного антикорупційного законодавства. Ядро списку складають керівники регіональних організацій «Сильної України» - люди, віддані партійним принципам і здатні згуртувати навколо себе активістів», - наголосив С. Тігіпко.

У першій десятці списку – лідер партії Сергій  Тігіпко, екс-віце-прем’єр Валерій Хорошковський, заступник голови партії «Сильна Україна» Світлана Фабрикант, голова Запорізького обласного осередку «Сильної України» Андрій Гамов та генеральний директор  інвестиційної компанії Concorde Capital Ігор Мазепа. Шосте місце у Євгенія Жадана, голови Дніпропетровської обласної організації «Сильної України». На сьомому – народний депутат Лариса Мельничук, на восьмому – екс-голова Держслужби автомобільних доріг Вадим Гуржос, замикають десятку – народні депутати Олександр Волков та Олег Шаблатович.

Лідер «Сильної України» зазначив, що кінцевий варіант списку був предметом великої внутрішньопартійної дискусії. Остаточне рішення було ухвалене консенсусом та винесене на затвердження делегатами з’їзду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...