• Головна
  • «УДАР» вимагає щомісячного звіту за використання коштів від військового збору
12:49, 10 вересня 2014 р.

«УДАР» вимагає щомісячного звіту за використання коштів від військового збору

Уряд має забезпечити прозоре витрачання коштів від військового збору. Про це в коментарі журналістам заявив народний депутат від "УДАРу" Віталій Іляшенко.

Військовий збір зараз є реально необхідним і найбільш дієвим інструментом для підтримки української армії, – зауважив нардеп. Так, лише у серпні військовий збір приніс до державного бюджету 287,1 млн грн., а у вересні може принести близько 500 млн грн.

– Довгі роки систему оборони держави руйнували, тому сьогодні ми маємо задіяти всі засоби для її інтенсивного розвитку, – переконаний Віталій Іляшенко. – Але, знаючи, що руйнування армії відбулося і через бажання окремих осіб отримати швидку наживу, ми не можемо допустити повторення ситуації.

За словами Іляшенка, уряд має забезпечити повну прозорість щодо використання коштів військового збору. Адже люди, які сплачують гроші, мають право знати, хто і в якій спосіб ними розпоряджається.

– Політична партія "УДАР Віталія Кличка" вважає правильним, щоб уряд щомісячно звітував перед громадянами про те, на що конкретно пішли гроші військового збору, – зауважив він.

Прес-служба народного депутата України В. Іляшенка

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#"УДАР" #Черкаси
Оголошення
live comments feed...