• Головна
  • У Черкасах дерева закатали в асфальт
12:50, 9 вересня 2014 р.

У Черкасах дерева закатали в асфальт

Не дає спокою бульвар Тараса Шевченка в районі Казбету бізнесменам та чиновникам. Ну нікуди їм, бідним, свого лексуса чи мерседеса втулити. Чи так, чи інакше хочуть відкусити, відгородити, відкраяти… Як не коріння каштанам на бульварі пообрубують, щоб нібито травичку м’яко постелити, то гравієм вимостять між тими ж каштанами. Словом, «господарюємо по-новому».

Та чи не найбільше вчора начудили «любителі природи», роблячи місце для парковки по інший бік бульвару, на території, прилеглій до ЧНУ ім. Б.Хмельницького. Тут просто закатали в асфальт липи, обстрижені «під нуль» два роки тому, йдеться на сайті “Черкаський край“.

У Черкасах дерева закатали в асфальт, фото-1

«…Ми готуємося встановити рекламну стелу нашого університету перед корпусом, щоб ще з бульвару Шевченка було видно, що ви проїжджаєте біля національного університету», — давав напередодні інтерв’ю одному ЗМІ в.о. ректора ЧНУ ім. Б.Хмельницького Олександр Черевко.

Здається, на паркувальний майданчик вже можна водити на екскурсії студентів-біологів — показувати, як виживає природа в умовах цікавих дослідів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бульвар шевченка #дерева #Черкаси
Оголошення
live comments feed...