• Головна
  • Чемпіони з Черкащини розповіли, чого вони досягли (фото)
16:34, 4 вересня 2014 р.

Чемпіони з Черкащини розповіли, чого вони досягли (фото)

Сьогодні в прес-центрі «Нової Доби» відбулася прес-конференція “Досягнення та здобутки спортсменів Черкащини”. Зал конференції зібрав у своїх стінах чимало титулованих і відомих спортивних діячів, серед яких чемпіон Європи з боксу серед школярів в Угорщині Дмитро Майдаков; абсолютний чемпіон Європи (Чехія) та світу (Польща) 2014 року з веслування на човнах «Дракон», серед майстрів Павло Кучер; чемпіон Європи з акватлону 2014 р. в Німеччині Олексій Сюткін; чемпіон світу 2013 року з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, чемпіон та срібний призер чемпіонату Європи 2014 р. у Великобританії Олександр Дорошенко; срібна призерка Кубка Європи з дзюдо серед юніорок 2014 р. в Угорщині Анастасія Сапсай; переможниця та призерка чемпіонатів України з кульової стрільби Тетяна Тарасенко.

На жаль, не зміг з′явиться на збір чемпіон України з морського багатоборства 2014 р., срібний призер чемпіонату світу 2013 р Матвій Трофименко.

Організатори зібрання, член Асоціації спортивних журналістів України Ігор Волошин та начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський, розпочали конференцію із обіцянки проводити подібні збори кожного місяця.

Чемпіони з Черкащини розповіли, чого вони досягли (фото), фото-1

Далі присутні спортсмени отримали можливість розповісти про свої успіхи та перемоги. Історії кожного з учасників багато в чому були схожими: згадували вони про недостатнє фінансування, серйозні суми, які довелося платити за свої поїздки та перебування за кордоном, про травми та нелегке життя спортсмена.

"Про Головне" вдалося поспілкуватися із учасниками прес-конференції.

Першим відповів на питання уродженець Чернігова, паралімпієць Олександр Дорошенко.

Олександр Дорошенко

Олександр Дорошенко

На фото - Олександр Дорошенко

У Черкасах у Вас кілька років тому народився син. Скажіть, будь ласка, чи бачите Ви в ньому майбутнього спортсмена?

- Звичайно, хочеться, щоб Даниїл пішов у спорт, але це буде його особистий вибір. Зараз він мріє стати міліціонером.

Щоб Ви як справжній чемпіон хотіли побажати починаючим спортсменам?

- Насамперед побажаю, щоб ніхто із них ніколи не падав духом, особливо ті діти, яких покинули батьки, які виховуються в інтернатах. Хай юні спортсмени ставляють перед собою чітку ціль і крокують до неї все життя, вірячи в себе і в Бога.

Поспілкувався із кореспондентом досвідчений та титулований веслувальник Павло Кучер.

Павло Кучер

Павло Кучер

На фото - Павло Кучер

Зараз Ви поєднуєте спортивну діяльність із викладацькою. Що Вам приносить більше задоволення: участь у змаганнях чи робота з дітьми?

- Я звик отримувати максимум задоволення від усього, чим займаюсь. Отже, мені однаково приємно і навчати майбутніх переможців, і перемагати самому.

Які моменти Вашої довгої кар’єри запам’яталися найбільше?

- Це, звичайно перша перемога, здобута ще у 1976 році на союзних змаганнях. Також добре пам’ятаю своє срібло на чемпіонаті світу в Чехії у 2009 році. Тоді я старався з усіх сил, але суперник виглядав непереможним. Тим не менш, срібло – це також перемога.

Чемпіони з Черкащини розповіли, чого вони досягли (фото), фото-4

На фото наймолодший учасник — Дмитро Майдаков

На прес-конференції спортсмени отримали кілька питань про стосунки на змаганнях із росіянами. Найточніше відповів Олександр Дорошенко:

- Я спортсмен, а не політик. Я приїхав на змагання, щоб перемагати, а не говорити про війну.

Чемпіони з Черкащини розповіли, чого вони досягли (фото), фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#спортсмени #Черкаси
Оголошення
live comments feed...