Поплавський не бачить, що викладачі його вишу чекають «приходу російських танків»?

За свідченнями студентів Київського національного університету культури і мистецтв, який в народі відомий як «університет Поплавського» чи просто «Поплавок», є чимало викладачів, які підтримують політику Путіна, симпатизують сепаратистам Донбасу, а деякі навіть чекають «приходу російських танків».

Про йдеться на vn.20minut.ua.

Серед таких, зокрема, Петро Андрієнко, проректор КНУКіМ, колишній консул України в Росії (Ростов-на Дону). Навчався в Росії. Не приховує симпатії доРФ та своїхзв’язків з високими дипломатичними колами Російської федерації.

Олександр Степанов - зав. каф. журналістики КНУКіМ. Колишній професор Вищої партийної школи. Неодноразові висловлювався про очікування приходу Росії. В своїй «педагогічній діяльності» посилається на «праці» ідеолога євразійства, російського шовініста Олександра Дугіна.

В Київському національному університеті культури і мистецтв також працює на посаді доцента кафедрик ультурології Віталій Радзієвський.

Серед його праць привертають увагу статті, надруковані у «Віснику Санкт-Петербурзького державного університету культури та мистецтв». Одна з них має назву «Феномен Євромайдану в субкультурному полі України», а інша – «Доля України в планах Третього рейху».

В першій праці автор в дусі Дмитра Кисельова підміняє поняття, даючи зрозуміти, що учасниками акції маніпулювали, що євроінтеграція – загроза для економіки України, що контроль над Майданом здійснювали «радикальні націоналісти», що в українців намагалися посіяти ненависті до «братніх народів Росії та Білорусі». В списку використаної літератури звертають на себе увагу прізвища знаних українофобів Корінлова, Пахомова і «академіка» Толочка.

Друга публікація – в стилі Олеся Бузини. Адже Радзієвський – не історик, і наукові праці на історичну тематику у його виконанні навряд чи можуть претендувати на фаховість.

Основна проблематика статті – це плани Розенберга щодо України, їх русофобська та антисемітська сутність, і ніби то ідейну близькість цих планів з позиціє українського націоналістичного руху. Реальну позицію автора публікації видають фрази «нацисти розуміли, що Україна – один з оплотів східнословянського світу, європейської і навіть ЄВРАЗІЙСЬКОЇ культур, а також «необхідність нагадати про небезпеку нацизму», особливо в світлі «укріплення позицій ВО «Свобода».

Нагадаємо, з ім’ям Михайла Поплавського пов'язаний скандал в Одесі, коли в одному з гуртожитків тамтешньої філії КНУКіМ за інформацією ЗМІ переховувалися сепаратисти. Сам Поплавський відзначився тим, що був обраний шляхом підкупу на довиборах в грудні 2013 року по Черкащині. Після приходу у Раду ввійшов у фракцію Партії регіонів і голосував за диктаторські закони «16 січня». Після революції перекинувся до лав депутатської групи «Суверенна європейська Україна» і нині готується йти по мажоритарці – але вже в Кіровоградській області.

Поплавський Черкаси КНУКіМ Київ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі