Черкаси починаються з тебе: містяни готові навести лад

У Черкасах проходять громадські збори за участі депутатів ВО «Батьківщина». Під час громадських зібрань обговорюються актуальні для жителів питання та проводиться роз’яснювальна робота в рамках проекту «Батьківщина починається  з тебе». Активісти партії «ВО «Батьківщина» мотивують черкащан бути ініціативними, адже саме у єдності громади та можливості впливати на суспільні процеси через взаємну підтримку, появу нових  чесних  лідерів Україна буде іншою.  Сьогодні вона починається з кожного з нас. Саме заради єднання, реальних змін і реформ у державі партійна організація розпочала цей проект.

Черкаси починаються з тебе: містяни готові навести лад, фото-1

Вчора на площі Богдана Хмельницького голова обласної партійної організації «Батьківщина», депутат Черкаської обласної ради Анатолій Бондаренко зустрівся з містянами, щоб нагадати їм, що вони в змозі принести реальні зміни в країну та Черкаси і готові особисто впливати на дії влади. Про це повідомляє "Про Головне". Літні жителі нашого міста в першу чергу поскаржилися депутату, що їх турбують захмарні ціни на комунальні послуги, війна на сході України та завищена ціна на проїзд у міському транспорті. Але виступити проти свавілля та бездіяльності чиновників пліч-о-пліч зі старшим покоління готові і молоді черкащани.

– Ми усі вимагаємо негайної люстрації. Корупціонери та олігархи досі при владі, а шукати поплічників Тулуба та Януковича ніхто не збирається. Терпець містянам урветься ось-ось, — каже учитель історії Валентин Михайлович.

Черкаси починаються з тебе: містяни готові навести лад, фото-2

Про люстрацію говорить і очільник «Батьківщини» Анатолій Бондаренко.

– Досі беруть хабарі на дорогах, прокуратура ще не покарала винних у побитті майданівців, а вазон на голову Ольги Галушко кидали 436 чоловік, за словами прокуратури! А розстріл черкащан на блок-посту на дамбі? Наші правоохоронці ніби вже і забули про це! Люстрація без вашої наполегливості на цьому і завершиться. Черкаси починаються з вас, і Батьківщина також. Місія черкащан – навести лад у рідному місті, і вам це під силу, — впевнений Анатолій Бондаренко.

Черкаси починаються з тебе: містяни готові навести лад, фото-3

Депутат міської ради від ВО «Батьківщина» Микола Добровольський відреагував на нарікання містян щодо здирницької ціни на проїзд.

– Я повторно внесу на наступну сесію розгляд питання про відміну ціни на проїзд у Черкасах за 3 гривні. І прошу прийти та підтримати його. Повірте, вас дуже не вистачає на сесіях міської ради, коли приймаються такі важливі рішення. У ваших очах болюче питання: «як ми переживемо цю зиму?». Хотілося би, щоб тут на нього відповів представник з мерії, — сказав він.

– Нові автобуси, 22-й, 28-й маршрути, їздять напівпорожні, а пенсіонери в цей час давляться в тролейбусах! І ці ж самі тролейбуси після сьомої години вже не курсують! Одарич, ми довго цього не терпітимемо, — звертається до мера черкащанка Віра Андріївна.

Черкаси починаються з тебе: містяни готові навести лад, фото-4

На зібранні містяни виявили бажання взяти участь у  всеукраїнському референдумі щодо вступу України до НАТО одночасно з позачерговими парламентськими виборами 26 жовтня. Нагадаємо, 5 вересня у Києві о 12 годині дня проводяться ініціативні збори громадян України щодо проведення референдуму по вступу в НАТО.

– Усі бажаючі можуть прийти в штаб обласної партійної організації, що за адресою Смілянська 23, кабінет №35, та записатися. Мені дуже приємно, що і в нашому місті знайшлися небайдужі до долі держави люди, — зізнався присутнім Анатолій Бондаренко.

Голова міської партійної організації ВО «Батьківщина», депутат міської ради Роман Діскант також мав діалог із черкащанами.

Черкаси починаються з тебе: містяни готові навести лад, фото-5

Як показала зустріч, найбільше претензій у людей до працівників ЖЕКів, які не організовують вивіз побутового мотлоху та не роблять ремонти у під’їздах. Згадали черкащани і про невиконані обіцянки міського голови Одарича щодо ремонту доріг у місті. Незадоволення транспортною політикою очільника міста висловили і Роману Володимировичу. 

- Україна пережила Революцію Гідності, але ми всі бачимо, що докорінні зміни, яких ми прагнули, так і не відбулися. Сьогодні черкащанам треба усвідомити, що владну систему, яка формувалася багато років, неможливо змінити за такий короткий проміжок часу, але саме ми, громадяни своєї країни маємо це зробити, — сказав Роман Діскант.

Українці мають навчитись контролювати владу та впливати на суспільні процеси. Приклад Майдану переконав в тому, що лише об’єднавшись, лише разом, ми зможемо відбудувати свою державу на засадах рівності та демократії. 

Сьогодні партія «Всеукраїнське Об’єднання  «Батьківщина» виступає з ініціативою об’єднання  громади, щоб разом будувати свої державу. Наразі кожен розуміє, що неможливо жити від виборів — до виборів. Вже стало очевидним те, що владу необхідно контролювати постійно, а тому необхідно об’єднуватись і діяти разом,  усією громадою.

Батьківщина» запрошує до співпраці людей, яким довіряє громада і пропонує:

— взяти активну участь у житті своєї громади;

— контролювати та впливати на місцеву владу;

— стати політиком або громадським діячем;

— стати представником своєї громади, не чекаючи на вибори;

— мати можливість реально відстоювати інтереси своєї громади;

Для реалізації вищевказаних ініціатив партія пропонує об’єднатися навколо нових лідерів — людей, яких громада сама зможе обрати.

Батьківщина Черкаси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі