Бус із квитками на концерт «Океану Ельзи» вигнали з-під Торгового Центру

Керівництво «Будинку торгівлі» виганяє зі своєї площі «автомобільну касу», у якій ось уже кілька днів черкасці купують квитки на концерт «Океану Ельзи», повідомляє у «Фейсбуці» Наталія Заіка.
— Наша «автомобільна каса» — це офіційне представництво kasa.in.ua. (kasa.in.ua займається розповсюдженням квитів на концерти «Океану Ельзи»). З 21 серпня біля «Будинку торгівлі» ми поставили «автомобільну касу». Звісно, що попередньо ми запитали на це дозволу у керівництва «Будинку торгівлі», — розповідає суб-агент «kasa.in.ua» у центральному регіоні Олег Гончар. – Та сьогодні до каси вийшла директор із оренди «Будинку торгівлі» і сказала, що із завтрашнього дня нам тут заборонено стояти.
Представник kasa.in.ua не розуміє такої позиції керівництва «Будинку торгівлі». Тим паче, що про місце розташування «автомобільної каси» зазначено і на офіційному сайті kasa.in.ua. Та й черкасцям така «автомобільна каса» подобалася значно більше, ніж традиційна каса.
— Наразі ми визначаємо нове місце розташування «автомобільної каси». А поки що ж квитки на концерт «Океану Ельзи» можна буде придбати у магазині «Ямаха», що в ТРЦ «Хрещатик-Сіті» (мінус перший поверх), — зазначає Олег Гончар.

Черкаси "Океан Ельзи"
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии