Екс-регіонал з Черкащини пообіцяв усім найсуворішу зиму

Одіозний нардеп, колишній регіонал Володимир Олійник, якого вже й не сподіваються побачити на його батьківській Черкащині, раптово виринув із забуття, — розповідає «Дзвін«.

Днями він дав коментар українській філії російського часописа “Аргументи і факти”, де в черговий раз розповідав читачам про апокаліптичні перспективи, цитую, “найбільш суворої зими у їх житті”.

Маючи реальну підставу для своїх висловлювань у вигляді суттєвого дефіциту палива для наших теплопостачальних підприємств, сумнозвісний соавтор “законів 16 січня”, що спровокували кривавий розвиток подій на київському Євромайдані, тепер підпрацьовує у проросійських ЗМІ штатним пропагандистом-залякувачем.

Не вдаючись глибоко у моральне обличчя колишнього черкаського мера, зазначмо лише той неспростовний факт, що саме пан Олійник та його подільники з банди Януковича розв’язали руками донбаських терористів та російських найманців війну проти власного народу.

А ця прірва несе усім українцям не тільки холод зимових осель, а й смертельну холоднечу втрат наших героїчних захисників.