• Головна
  • У Черкаській області вже оселилося 3660 переселенців
12:54, 27 серпня 2014 р.

У Черкаській області вже оселилося 3660 переселенців

Через збройний конфлікт у східній частині України тамтешні жителі й далі змушені кидати рідні домівки в пошуках мирного прихистку: тільки на Черкащині вже оселилось 3660 людей (а це 1037 родин), 245 із яких прибули з території окупованого Криму. Принаймні, таку кількість вимушених переселенців наразі зареєстрували в обласному контактному центрі.

Водночас, за даними цього центру, 431 людина виїхала з території Черкаської області в інші регіони. У цілому ж черкаська влада докладає максимальних зусиль, аби усім переселенцям надати дієву допомогу: передусім, всіляко намагається зарадити з житлом та роботою.

Так, станом на 27 серпня вдалося працевлаштувати 74 особи, ще 117 – мають статус безробітного, 113 – перебувають на обліку без статусу, а 27 осіб зняті з обліку, оскільки написали заяву про відмову від послуг.

Окрім того, 344 родинам-переселенців було призначено державну соціальну допомогу, 310 особам матеріальну допомогу на суму 106 859 гривень надала обласна організація товариства Червоного Хреста, ще 154 534 гривень одноразової матеріальної допомоги видано переселенцям, які потребували фінансової підтримки, органами виконавчої влади з місцевих бюджетів.

-​ Раніше ми заявляли, що зможемо прийняти 3800 тисяч переселенців. Ця цифра була виведена з урахуванням вільних для проживання приміщень, - пригадує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Проте ми постійно вишукуємо можливості для проживання – це переважно приміщення приватної та комунальної власності і наразі у нас вистачить поселити 550 осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#переселенці #Чекащина #Донбас #Крим
Оголошення
live comments feed...