• Головна
  • Протягом цього року в Черкасах сталося більше 100 пожеж
15:58, 22 серпня 2014 р.

Протягом цього року в Черкасах сталося більше 100 пожеж

Нам пощастило народитися і жити у чудовому місті Черкаси. Серед лісів із чистим та цілющим повітрям. Та останнім часом ми чомусь забуваємо, що така краса потребує охорони та бережного ставлення. Адже красу швидко зруйнувати вогнем, власною недбалістю. Не всі громадяни звертають увагу на попередження про лісові пожежі. Тому і доводиться працівникам пожежної охорони майже щодня боротися з вогнем, щоб не пустити його у лісові масиви та парки. Звертаємося до вас шановні черкащани: “Пам’ятайте про правила протипожежної безпеки, поводьтеся обережно з вогнем!”

Основна причина лісових пожеж – необережне поводження з вогнем та нехтування правилами пожежної безпеки. Особливо тривожить той факт, що мешканці міста Черкаси прибирають суху траву за допомогою вогню. Підпаливши траву, господарі не слідкують за поширенням вогню, і як наслідок вогонь потрапляє до лісових насаджень та парків.Часто лісові пожежі виникають з вини людини, яка кинула цигарку чи сірник. Тому і стоять понад дорогами не зелені сосонки, а жовті та руді. Більше вони не порадують дітей та дорослих своєю красою взимку. Всі ми любимо відпочивати серед краси природи, з піснями під гітару біля вогнища. Та пам’ятаймо про правила поведінки у природі, які знають навіть діти: «Не залишай після себе сміття, слідкуй , щоб вогнище повністю згасло». Не зайвим буде нагадати про статтю 73 адміністративного Кодексу України, згідно з яким засмічення лісів побутовими відходами також тягне накладання штрафу на громадян та посадових осіб. Отож, перш ніж порушувати правила пожежної безпеки в лісі , залишати після власного відпочинку смітник, зазирніть до власної кишені чи є там гроші для чималих штрафів.

За 2014 рік в місті Черкаси виникло 112 пожеж, що на 8,5% більше ніж за аналогічний період 2013 року. Матеріальні втрати завдані пожежами складають 8 млн. 610 тис., з них прямі матеріальні збитки становлять 2 млн. 815 тис. грн. Внаслідок пожеж загинуло 3 особи, травмовано 6. Знищено та пошкоджено 2 будівлі та споруди, 12 одиниць автотехніки.

Отже, закликаємо жителів міста Черкаси, не залишатися байдужими до краси нашого міста. Берегти спільними зусиллями кожен куточок рідної природи.

МІА Черкаси

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #пожежі
Оголошення
live comments feed...