• Головна
  • «Уява Присутності». Виставка художніх творів черкаського художника
11:59, 12 серпня 2014 р.

«Уява Присутності». Виставка художніх творів черкаського художника

14 серпня о 16 год. в Черкаському Художньому Музеї відкриється виставка творів Павла Миколайовича Солощенко під назвою «УЯВА ПРИСУТНОСТІ», повідомляє 4erkasu-plus.com. Автор має вищу художню освіту, в минулому інтенсивно працював як художник, беручи участь у виставках різного рівня до 1975 року, — коли відбулася бажана зустріч з Богом і «на землю спустилося небо». Відтоді – зі зрозумілих причин станкове мистецтво було відкладено на 20 років.

З поверненням правди у «Країну мрій» та її розвалом, поступово почалося «воскресіння». Спочатку – невеликі акварелі, потім більші, згодом у Черкасах відбулося 4 виставки. На фотографії один з численних творів Павла Миколайовича.

Ця виставка, на думку автора, є справжнім проривом, бо техніка олійного живопису була ним практично забута за довгі роки. Вона і не відновилася, а стала іншою. У автора немає жодних сумнівів, що цей «прорив» ініційований і благословенний Богом, бо не було надії, що вистачить сил на цілу виставку, а майже всі попередні твори давно роз’їхалися по всьому світу.

«Уява Присутності». Виставка художніх творів черкаського художника, фото-1

«Я трохи відчув себе Авраамом, у якого в сторічному віці народився Ісак».

Виставка продовжиться до початку вересня (від трьох тижнів до місяця).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#виставка #черкаський художній музей #Солощенко
Оголошення
live comments feed...