• Головна
  • Тігіпко: для забезпечення миру необхідна сильна армія, сформована з професіоналів
Реклама
11:09, 11 серпня 2014 р.

Тігіпко: для забезпечення миру необхідна сильна армія, сформована з професіоналів

Реклама

Досягнення миру в країні, відродження економіки і порятунок соціальної сфери - основні пріоритети «Сильної України».

Про це заявив лідер партії Сергій Тігіпко у своєму відеозверненні, розміщеному на офіційному сайті політсили, передає "УНІАН".

Політик підкреслив, що для забезпечення миру необхідна сильна армія, сформована з професіоналів. Також важливо продовжити переговори з Росією. Крім того, потрібно зберегти єдність нашої країни. Запорукою відродження економіки в «Сильної Україні» вважають боротьбу з корупцією, поліпшення інвестиційного клімату, насамперед, для малого та середнього бізнесу, а також захист і розширення ринків збуту для українських виробників за рахунок Європейського Союзу.

«Якщо ми не вирішимо проблему відродження економіки, ми програємо все», - упевнений лідер партії. Що стосується соціальної сфери, то тут, на думку Сергія Тігіпка, необхідний терміновий план дій, який би включав заходи щодо захисту мирного населення в зоні конфлікту і заходи по поверненню біженців в міста, де більше не ведуться бойові дії.

Крім того, необхідно забезпечити соціальний захист найуразливіших категорій громадян. В першу чергу мова йде про пенсіонерів, інвалідів, одиноких матерях, чиї виплати на сьогодні заморожені, а також вчителів та лікарів, яким скорочують заробітні плати. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...