• Головна
  • Майстер із Лисянщини вирізьбив макет пам'ятника Гонгадзе
15:48, 23 вересня 2009 р.

Майстер із Лисянщини вирізьбив макет пам'ятника Гонгадзе

До дев'ятої річниці зникнення журналіста Георгія Гонгадзе (16 вересня) майстер-різьбяр із села Бужанка Лисянського району Олександр Власенко зробив макет пам'ятника журналісту.

– Журналіст вже не з нами. І ось через вертикальну лінію він піднявся від нас у інший світ, – розповідає про втілену ідею автор роботи. – Макет пам'ятника оформлений так, щоб на вертикальній площині можна було написати імена інших загиблих журналістів. Цей макет я зробив з дерева, а як допоміжний матеріал використав гіпс і картон. Пофарбував його під рожевий мармур.

Серед робіт майстра, які люди мали можливість оглянути на виставці виробів народних умільців, що проходила 12 вересня у селі Водяники Звенигородського району, був також макет скульптури-образу незалежної України. Ідея цього пам'ятника є протилежною ідеї першого. Майстер переконаний, що незалежність не можна зображувати на такій високій колоні, як це зроблено на Майдані у Києві. На його думку, вона спустилася до нас із неба і повинна стояти на землі, бути реальною і досяжною для людей. Цей образ Олександр Петрович втілив у жінці з довгими опущеними крилами.

Оформлювати інтер'єр та вирізьблювати скульптури Олександра Власенка запрошували в різні міста України. Та зараз він працює переважно вдома.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...