• Головна
  • Компанія Делівері шукає шляхи повернення вантажу
Реклама
16:07, 6 серпня 2014 р.

Компанія Делівері шукає шляхи повернення вантажу

Реклама

Єдина логістична компанія, до останнього здійснювала доставку вантажів в міста контрольовані самопроголошеними республіками ДНР і ЛНР, тимчасово призупиняє роботу представництв у містах Донецьк і Макіївка.

  «Ми до останнього працювали на Сході, так як розуміли важливість допомоги тим компаніям, які намагалися забезпечити працездатність своїх бізнесів на територіях контрольованих ДНР і ЛНР і зберегти своє майно і товари. Крім того, і в Донецьку, і в Макіївці знаходяться мирні жителі, які їдуть звідти в пошуках тимчасового притулку. На даний момент компанія активно займається поверненням викраденого і у нас з'явилися підстави вважати, що нам вдасться повернути захоплений вантаж »- коментує прес-служба компанії« Делівері ».

Нагадаємо: незважаючи на те, що «Делівері» робила все можливе для забезпечення безпеки і збереження вантажів і майна клієнтів, 2 серпня озброєними людьми було скоєно розбійний напад на два головних складу компанії в Донецьку. У результаті «Делівері» позбулася власного майна та вантажів клієнтів на суму в 10 млн гривень. 

З питань, що стосуються викраденого вантажу компанії, клієнти можуть звертатися за наступними контактами:

067-623-10-97,

067-644-09-16,

067-524-00-39,

067-624-22-90.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...