• Головна
  • У Черкасах діє тимчасова заборона на будівництво МАФів
16:53, 1 серпня 2014 р.

У Черкасах діє тимчасова заборона на будівництво МАФів

З пропозицією встановити мораторій на розміщення по бульвару Шевченка тимчасових споруд виступив на сесії депутат Роман Діскант (фракція ВО «Батьківщина»).
У своєму зверненні він наголосив на тому, що у місті зростає кількість цих об’єктів, до того ж, нерідко без будь-яких дозволів на їх встановлення, інформує сайт Черкаської міської ради.
Міський голова Сергій Одарич зауважив, що з 17 червня цього року, відколи він приступив до виконання своїх обов’язків, ним не підписано жодного дозволу на розміщення тимчасових споруд.
Проект рішення, який чітко регламентує впорядкування будівництва МАФів  підготував депутат Микола Бондаренко (фракція Партія  Вільних демократів). Проект внесено до  порядку денного, а, отже на одному з найближчих пленарних засідань, депутати його розглянуть та приймуть відповідне рішення.
В проекті рішення  пропонується тимчасово, до внесення відповідних змін до Положення про розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у м. Черкаси, затвердженого рішенням міської ради від 05.04.2012 № 3-753, встановити мораторій (заборону) на оформлення паспортів прив’язок тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, а також на їх розміщення на території міста Черкаси.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#МАФ #мараторій #Черкаси
Оголошення
live comments feed...