• Головна
  • Черкаська «Батьківщина» проводить внутрішньопартійну люстрацію
16:24, 31 липня 2014 р.

Черкаська «Батьківщина» проводить внутрішньопартійну люстрацію

Черкаська обласна партійна організація ВО «Батьківщина» повідомила про проведення люстраційних процесів у рядах партії.

- Якщо ми вимагаємо люстрації від влади, то так само повинні провести очищення всередині себе, своєї політичної сили. 4 роки ми витримували протистояння бандитській владі у жорсткій боротьбі і йшли шляхом очищення. Це і  Євромайдан, і мовний майдан, і податковий й інші, — каже очільник обласної організації Анатолій Бондаренко.

- Ми переживали складні часи, коли частина наших однопартійців не витримала і здалася на поталу режиму Януковича. За ці роки «Батьківщина» попрощалися із багатьма колегами, але залишилися найстійкіші, — відзначив Бондаренко.

- Із більше ніж шести тисяч депутатів місцевих рад «Батьківщина» загалом змушена була виключити з партії майже 170 осіб за позицію, яку вони відстоювали всупереч позиції Юлії Тимошенко, яка перебувала за ґратами, а також всупереч позиції центральних органів партії.  Виключали за співпрацю з Партією регіонів та за факти діяльності проти інтересів громади.  Це, наприклад, продаж комунального майна чи землі без конкурсів, аукціонів, лобістські рішення, що мають ознаки корупційних діянь, кадрові питання, що викликають спротив громади та ін. — розповів Бондаренко.

-  «Батьківщина» добре усвідомлює, що після Революції гідності досягнення нових політичних перемог неможливе без реформування, оновлення партії. Тому другий, не менш важливий етап стався після президентських виборів, коли побачили, як спрацював  кожний осередок, як проявив себе депутат,  закріплений за парторганізацією,  яким чином проявили себе активісти партії. Такі заходи, безумовно, оновлюють партію, — зізнався Анатолій Васильович.  

Керівник місцевої «Батьківщини» порадів, що до лав партії на Черкащині останнім часом активно доєднується молодь.

- Тільки Черкаська міська організація нещодавно поповнилась десятками молодих партійців! Тому ми відкриті для чесних та енергійних людей для спільної роботи у справі виборювання громадянського суспільства, — резюмував Бондаренко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#люстарація #Батьківщина #Черкаси
Оголошення
live comments feed...