• Головна
  • Голова облради хоче знати, якщо чиновники відкуплять від армії синів
08:07, 30 липня 2014 р.

Голова облради хоче знати, якщо чиновники відкуплять від армії синів

У зв’язку із початком чергової хвилі мобілізації до голови Черкаської обласної ради Валентини Коваленко почали надходити відомості про те, що окремі черкащани, використовуючи службові повноваження, родинні зв’язки намагаються уникнути призову для виконання обов’язку щодо захисту держави від російської агресії.

Валентина Михайлівна занепокоєна такими сигналами і вже провела коротку бесіду з цього приводу з військовим комісаром. Про це Коваленко повідомила у коментарі "Про Головне".

- Я звертаюся до усіх мешканців Черкащини з проханням: якщо комусь відомо про випадки протизаконного уникнення призову, особливо членами сімей державних службовців, депутатів всіх рівнів, просто заможних громадян, звертайтеся до моєї  приймальні. Кожен такий випадок буде розслідувано і йому буде надано відповідну юридичну і громадянську оцінку, — запевнила голова облради.

- Я готова захистити рівність усіх черкащан в такому надзвичайно важливому питанні, як захист нашої спільної домівки.  — повідомила Валентина Коваленко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#відкуп від служби #Коваленко #Черкаси
Оголошення
live comments feed...