1000 працівників «Азоту» отримують зарплату із карток банку агресора

Близько тисячі працівників хімічного заводу «Азот» у Черкасах перевели на зарплатні картки російського банку «Сбербанк России», йдеться на сайті "Про Головне".

«Сбербанк Росії» — один з найбільших комерційних банків Російської Федерації, який контролюється державою.

Як відомо, власником ПАТ «Азот» є мільйонер Дмитро Фірташ, який наразі перебуває під підпискою про невиїзд в Австрії через порушену проти нього кримінальну справу за підозрою у фінансових махінаціях.

За інформацією порталу, ряд працівників «Азоту» відразу висловили невдоволення, мотивуючи небажанням мати справу з фінустановою держави-агресора.

Фінансовий відділ «Азоту» поспішив надати працівникам роз’яснення у заводській газеті, чому саме працівників вирішили перевести на зарплатні картки російського банку.

- «Сбербанк России» входит в десятку крупнейших банков страны по размеру активов и лидирует в рейтинге сверхнадежности финучреждений Украины, — пояснили азотівцям у газеті. — Банк является партнером предприятия и одним из основных банков, которые финансируют ПАО «Азот». Было  принято решение о переходе около тысячи человек от завода на зарплатный проект в АО «Сбербанк России», который имеет целый ряд преимуществ, — запевнили азотівців.

Відомо також і про те, що цю справу розглядали черкаські СБУшники, які не знайшли порушень у діях керівництва «Азоту».

Наразі частину  працівників «Азоту» вже перевели на зарплатні картки «Сбербанку Росії». Працівники ж заводу у неофіційних  коментарях нам повідомили, що окрім того, що в умовах військової агресії Путіна будь-який вплив Росії на життя черкащан — як червона ганчірка для бика, робітники вбачають також й інші небезпеки.

По-перше, у послуговуванні російського банку опиняються всі персональні  дані тисячі азотівців;

по-друге, проти російських установ та компаній Європа та Америка застосовує санкції. Не виключено, що в будь-який момент кошти черкащан можуть бути заблокованими на рахунках російського банку.

Крім того, робітники «Азоту» розповіли, що не впевнені, чи не «кине» їх, власне, Росія,  «заморозивши» їх зарплати.

І чи не найголовніше: в Україні оголошено часткову мобілізацію. Працівники «Азоту» не виключають, що значну частину чоловіків буде призвано захищати незалежність України, до чого вони готові. Тому черкащанам вкрай не хочеться, з одного боку, ризикувати життям у боротьбі з російськими найманцями та окупантами, а з іншого боку, підтримувати головну фінансову установу держави-ворога, яка не зупиняється ні перед чим.

«Сбербанк России» Азот Черкаси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі