Ще 500 черкащан мобілізують до армії

Майже півтори тисячі чоловіків з Черкащини вже мобілізовано  до збройних сил України. Проте під час наступної, третьої хвилі мобілізації, лави захисників Вітчизни поповнять ще 500 черкащан – здебільшого добровольців.

У той же час у військоматах області запевняють: вони спроможні мобілізувати значно більшу кількість людей, оскільки на військовому обліку перебуває близько 100 тисяч військовозобов’язаних.

Необхідність третьої хвилі призову Юрій Ткаченко пояснює передусімнеобхідністю морально-психологічного перепочинку та відновлення бійців, які вже тривалий час на «передовій».

«За рахунок прибуття нових змобілізованих сил відбудеться ротація: підрозділи з зони АТО будуть переведені у спокійніші регіони. Крім того, деяким бійцям відповідно до графіку планується надання короткострокових відпусток», – сказав під час прес-конференції голова ОДА.

Очільник області також повідомив, що у разі якщо людина працює і вирішила мобілізуватись, то за нею протягом року зберігається на підприємстві середньомісячна заробітна плата. Разом з тим буде виплачуватись заробітна плата на військовій службі. Військовослужбовцям, які беруть участь в АТО, додатково передбачено виплату премії у розмірі 100% грошового місячного забезпечення.

«Люди розуміють, якщо не зупинити кремлівську агресію на сході, то завтра проросійські бойовики, чеченські, осетинські та інші найманці, російські вояки прийдуть до наших домівок», – додав Юрій Ткаченко.  

Поза тим, Юрій Олегович відкинув чутки щодо того, що військових не буде чим годувати та їм не буде чим воювати.

«Насправді, за останні місяці українська армія відроджується з руїн – як психологічно, так і матеріально. Рівень оснащеності та озброєння українських військових значно зріс. Кількість бронежилетів з часу початку АТО зросла у 3,5 рази, забезпеченість ними досягнула 70 %. Налагоджене вітчизняне виробництво бронежилетів «Корсар 4». Завершена процедура закупівлі понад 24 тисяч комплектів польового обмундирування, понад 32 тисяч  хромових черевиків. Нещодавно бійці Національної гвардії отримали броньовані автомобілі «Кугуар», виробництва кременчуцького автозаводу. У військових таборах створено запаси продовольства, бійці забезпечуються сухими пайками. Звичайно, виникають проблеми з доставкою їжі, проте вони миттєво вирішуються», – підкреслив керівник Черкащини. 

мобілізація Черкаси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі