Черкаські бійці потерпають від спраги і благають про патрони

Майже усі солдати в зоні АТО продуктами забезпечені. Катастрофічною є проблема із питною водою. Інколи навіть нашим землякам доводиться збирати по краплі із конденсатора в танку. Про це та ще багато цікавого виданню "Про Головне" розповіла черкащанка Оксана Циганок, якап’ятнадцять разів відвозила разом із «Громадським блокпостом» допомогу на східний кордон України.

— Я зустрічалася із черкащанами в 51-й механізованій бригаді, Нацгвардії, допомагали ми з «Громадським блокпостом» і міліціонерам-землякам. Але не лише черкащани нам рідні! Усі в рівних умовах – коштів не шкодуємо, — каже  Оксана  Анатолівна.

За її словами, коли солдатам привозили воду, каву і чай, першими їх руки тягнулися до… листів від дітей:

– Ми привозили солдатам продукти харчування, медикаменти, одяг. Але першими до рук вони брали листи із малюнками та віршами від дітей. Хлопці забирали їх у свої землянки і обвішували ними стіни. Нашій військові не стримують сліз, коли читають ці листи, і кажуть, що подумки бувають удома.

– Хлопці із передової просто благають привезти патронів. Зброя у них 60-70-х років, просто жахлива. І це розвідка, спецназ та «Альфа»!, – розповідає член Черкаського «Громадського блокпосту» Віктор Завальнюк.

Оксана Циганок також поділилася із «Про Головне» черговим кричущим фактом байдужості з боку влади.

– До мене звернувся територіальний батальйон «Львів», який розташований в районі Новоайдара. Їх відправили на службу АБСОЛЮТНО НІЧИМ не забезпеченими! Я телефонувала голові Львівської облради Колодію Петру Несторовичу три дні. Усе, що я від нього почула: «Кошти виділено. Чекайте». Але солдатам необхідна допомога зараз! Одяг, тактичні окуляри, тактичні рукавиці, взуття, ліхтарики, акумулятори для машин (вони не їздять!), тепловізори, платки – без цього вони там щодень! Мене неймовірно обурило, що голова облради навіть не поцікавився, що солдатам необхідно!

Черкаські бійці потерпають від спраги і благають про патрони, фото-1

Із зони бойових дій Оксана Анатолівна привезла осколки від мін. Як можна вижити від потрапляння цієї смертоносної зброї???.. Хай Бог береже наших захисників…

Оксана Циганок солдати Черкаси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі