• Головна
  • 350 дітей із Черкащини створили Ланцюг Єднання
10:19, 28 липня 2014 р.

350 дітей із Черкащини створили Ланцюг Єднання

Під час закриття другої табірної зміни табору «Україна» в одноіменному санаторії 350 дітей із Черкащини створили Ланцюг Єднання. Черкащани віком від від 6 до 16 років зі сльозами на очах виконали гімн України та всі як один співали патріотичних пісень. Здавалося, що на один день наше місто стало маленьким серцем України.

Адже саме ці діти взяли участь у акції «Україна єдина» і надіслали листи та малюнки солдатам, які у зоні бойових дій. Найкращі художники та поети отримали скромні подарунки за свої старання.

– Дітям було дуже приємно почути, що їх листи прочитані солдатами. Вони весь час запитували мене «Чи дійдуть вони до них?». Уже завтра ці юні патріоти з усієї області приїдуть у свої школи і запропонують там аналогічний проект. Невимовно приємно дивитися, як вони завзято готували на сьогодні українські танці, вокальні номери, битву хорів та ні на мить не розлучалися із маленькими блакитно-жовтими прапорцями. Нам вдалося пробудити гордість за державу у їх маленьких серцях, — розповідає директор табору «Україна» Інна Анатоліївна Луц.

На урочисту лінійку до дітей прибув «Громадський блокпост» Черкащини. Ця організація разом із продуктами, медикаментами та одягом відвезла в зону АТО і листи від табірчан.

– Ми привозили солдатам продукти харчування, медикаменти, одяг. Але першими до рук вони брали ваші листи із малюнками та віршами. Хлопці забирали їх у свої землянки і обвішували ними стіни. Нашій військові не стримують сліз, коли читають ці листи, і кажуть, що подумки бувають удома, — розповіла дітям голова «Громадського блокпосту» Черкащини Оксана Циганок.

Опісля урочистостей, 350 дітей з Черкаської області взялися за руки та скандували «Україна – це клас!». 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ланцюг єдання. санаторій Україна #Черкаси
Оголошення
live comments feed...