• Головна
  • Черкаському режисеру не давали покою міліція та сусіди (фото)
08:52, 26 липня 2014 р.

Черкаському режисеру не давали покою міліція та сусіди (фото)

Сьогодні, 26 липня о 17.00 у черкаському драматичному театрі відбудеться прем’єра вистави харківського драматурга Кіри Малініної «Історія про людину, з якою трапилася історія». Навіть сам жанр її зацікавить черкащан: репетиція комедії. 

- В основу цієї п’єси покладена анекдотична історія, що трапилася із актором Павлом Гончаровим (в головній ролі — ред). Це, власне, його досвід життя в гуртожитку. Але в осмисленні цієї локальної історії драматург Кіра Малініна і режисер Антон Романов перетворюють все в дзеркальну систему цілого суспільства, — розповідає в коментарі «Про Головне» в. о. художнього керівника театру Сергій Проскурня.

Нагадаємо, ще в липні 2013 року розпочався проект, мета якого — здійснення низки постановок за сюжетами акторів нашого театру. Першою ластівкою «Черкаської Театральної Лабораторії» стала виства режисерки Тамари Трунової за п’єсою Дмитра Левицього «Лєна». Актором-донором для неї стала Олена Брехаря. 

— Спочатку ми зібрали всю нашу трупу і драматург із режисером слухали їх історії. Наступним кроком стало те, що всі розбилися на пари, створили тандеми драматург – режисер. Потім були «лабораторні заняття», в результаті яких ми дивилися заявки на майбутні вистави. А вже в жовтні в репетиційному залі були прочитані ці п’єси, — пояснив Сергій Владиславович

Дещо про нову виставу розповів нам і  актор головної ролі Павло Гончаров:

На фото - Павло Гончаров

— Коли наші колеги дивилися на репетиції, то казали що ця вистава не для «тепер», а для майбутнього. Але я вважаю, що мислити старими формами вже не можна – театр треба трансформувати. Хтось побачить у постановці побутові проблеми, а хтось – глобальні проблеми. Театралам вдвічі дивитися буде цікаво, адже вони побачать «театр в театрі в театрі».

Так, до кінця 2014 року глядачі побачать ще три роботи (із семи) із програми «Черкаської Театральної Лабораторії».  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#«Історія про людину #з якою трапилася історія» #Черкаси
Оголошення
live comments feed...