• Головна
  • Люстраційний комітет вимагає звільнити прихвостнів Тулуба
16:19, 24 липня 2014 р.

Люстраційний комітет вимагає звільнити прихвостнів Тулуба

Люстраційний комітет Черкас звернувся до губернатора Ю. Ткаченка із вимогою звільнити керівників департаментів і управлінь ОДА, які підпорядковуються йому, та визначити нових на конкурсній основі.

Свою вимогу Черкаський громадський люстраційний комітет опублікував на своїй сторінці у "Facebook", пише "Прес-центр":

"Люстраційний комітет звертає увагу на неприпустиму ситуацію, яка склалася в ОДА: на своїй посаді продовжують перебувати керівники департаментів та управлінь, які займали свої посади при Тулубі. Хоча вимоги змінити керівників попередньої влади були висунені ще на самому початку керівництва в ОДА нового голови Юрія Ткаченка та схвалені ним.

Тим не менш, продовжують сидіти у владних кабінетах очільники Департаменту агропромислового розвитку Оксана Криницька, Департаменту екології та природних ресурсів Валерій Вишиваний, Департаменту капітального будівництва Різник О.П., Департаменту інвестиційно-інноваційної політики та зовнішньоекономічних зв’язків Таміла Лєпьошкіна, Управління містобудування та архітектури Василь Дмитренко.

Нагадуємо, що ці люди не просто рядові "гвинтики" тулубівської системи управління, а керівники, які не можуть робити вигляд, ніби ті події, які відбувалися в області під час керівництва Сергія Борисовича, а також під час Революції Гідності, пройшли повз них. Кожен з керівників відповідальний за ті порушення, що відбувалися в цей період.

Ми звертаємося до Юрія Ткаченка із вимогою звільнити тих керівників, які підпорядковуються безпосередньо йому, як голові ОДА та визначити нових керівників на конкурсній основі. Якщо їхня професійність така вже незамінна – нехай доведуть це на конкурсі. Також вимагаємо звернутися до профільних міністерств щодо тих посад, які призначаються ними, та в свою чергу вимагати їхнього звільнення. Люстраційний комітет, зі свого боку, також напише відповідні звернення.

Найбільш незрозуміла ситуація склалася із начальником Головного управління юстиції в Черкаській області Вадимом Корчакою. Бажання і політична воля звільнити цю найбільш одіозну особу, судячи з матеріалів ЗМІ, нібито є і на рівні області, і на рівні міністерства. Однак, не зважаючи ні на що, він продовжує займати свою посаду.

З цього приводу комітет уже звернувся до Міністра юстиції за роз’ясненнями. Паралельно, накопичену нами інформацію стосовно діяльності цієї людини ми перешлемо до правоохоронних органів, оскільки їй має бути надано правову оцінку."

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#люстраційний комітет #Черкаси
Оголошення
live comments feed...