• Головна
  • Черкащани поділилися своєю кров′ю
12:36, 24 липня 2014 р.

Черкащани поділилися своєю кров′ю

Сьогодні за ініціативи Черкаської міської партійної організації ВО «Батьківщина»  відбулася благодійна акція зі здачі донорської крові інформує "Про Головне". Черкаська обласна станція переливання крові зібрала багато бажаючих, які вирішили долучитися до благодійності. У реєстратурі повідомили, що станом на 10.00 (акція  почалась о 9.00) зареєстровано вже 25 осіб.

Акцію прокоментувала Нестерова Тетяна Гордіївна:

- Сьогодні дуже великий наплив людей. Із учора нам постійно телефонують і записуються на здачу донорської крові. На жаль, ми не здатні прийняти всіх бажаючих, бо кров — це рідина, яка швидко псується, ми не можемо зберігати її у великих кількостях. Тому декого перезаписуємо на інші дні. Загалом, останнім часом донорів, які здають кров безкоштовно задля благодійності, суттєво побільшало. Кожен розуміє ситуацію в країні і кожен хоче допомогти, — відзначила виконуюча обов’язків головного лікаря.

Черкащани поділилися своєю кров′ю, фото-1

Прокоментував акцію її головний ініціатор Роман Діскант:

 - У ці нелегкі для нашої країни часи «Батьківщина» не може залишатися осторонь, тому ми й  організували цю благодійну акцію, до якої може долучитися кожен бажаючий. Я вважаю, що зараз ніхто не повинен залишатися байдужим. Треба, щоб люди допомагали країні кожен в силу своїх можливостей, — зазначив голова міської партійної організації ВО «Батьківщина».

Серед тих, хто прийшов сьогодні здавати кров, були як люди, які роблять це регулярно, так і ті, хто прийшов, почувши про благодійну акцію.

Денис:

 - Після того, як почалися горезвісні події на Майдані, багато людей почали здавати кров на потреби спочатку «майданівців», а тепер нашої армії. Особисто  я здаю кров регулярно вже півроку. Я не здивований, що сьогодні прийшло багато бажаючих, подібну картину я бачив неодноразово, кожен намагається допомогти в силу своїх можливостей.

Тетяна:

 - У мене рідкісна група крові і я здаю її нечасто, хібо що на потреби рідних та близьких. Сьогодні вирішила зробить виняток, коли почула про благодійну акцію. Як кажуть, чим можем, тим і допоможем.

Черкащани поділилися своєю кров′ю, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#донори крові #Черкаси
Оголошення
live comments feed...