• Головна
  • З 1 жовтня Черкащині ніякий мороз не страшний
11:21, 22 вересня 2009 р.

З 1 жовтня Черкащині ніякий мороз не страшний

До 1 жовтня усі заходи з підготовки до опалювального сезону на Черкащині буде завершено. Про це йшлося на підсумковому засіданні обласного оперативного штабу з підготовки до роботи в осінь-зимовий період 2009-2010 року. За словами начальника оперативного штабу заступника голови облдержадміністрації Володимира Бєлого, переважно підготовка об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до осінньо-зимового періоду є задовільною. Зокрема, до 1 жовтня всі ремонтні та відновлювальні роботи будуть завершені.

Під час підготовки області до опалювального сезону було проведено ремонтно-профілактичні заходи об'єктів житлово-комунального господарства всіх форм власності – налагоджено роботу штабів, проведено до відповідності тарифи, підготовлено спеціалізовану техніку, забезпечено необхідний резерв палива, тощо.

Володимир Бєлий закликав всіх керівників міст та районів Черкащини серйозніше підійти до вирішення цього питання та пришвидшити розробку оптимізованих схем теплопостачання і регіональних програм модернізації комунальної теплоенергетики.

Окрему увагу присутніх заступник голови облдержадміністрації звернув на забезпечення стовідсоткових розрахунків за спожиті енергоносії.

– Своєчасна сплата за енергоносії дасть змогу без проблем приступити до компанії укладання відповідних угод з газопостачальними організаціями на поставку природного газу та своєчасно розпочати опалювальний сезон, - зазначив Володимир Бєлий.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...