“Дирекція парків” поскаржилася прокурору на Одарича

Через відкачування дощової води з дороги в районі літака в озеро парку “Перемога” КП “Дирекція парків” звернулася з заявами до міської прокуратури та обласної екологічної інспекції. Нагадаємо, ввечері 20 липня ЧСУ-525 почало ліквідовувати повінь на розі вулиць Смілянської та 30 роікв Перемоги, зливаючи воду з дорожнього полотна в нижнє озеро парку. Керівник підприємства Андрій Бортник пояснив, що працює за вказівкою міського голови Сергія Одарича.

На місце події викликали правоохоронців, повідомляє сайт КП “Дирекція парків”.

Прикметно, що парк належить до природно-заповідного фонду країни й за законом будь-яке його забрудненян заборонене. Крім того, перед початком робіт балансоутримувача об’єкту про такі роботи не попередили. Вчора на поверхні озера з’явилися масляні плями. Через забруднення стало неможливим використання каскаду озер, бо так брудна вода потрапить у верхнє озеро й струмки. КП вимагає відшкодувати збитки та відкрити кримінальне провадженян проти порушників.

- Через цю ситуацію в соціальній мережі “Фейсбук” розгорілася суперечка, прихильники дій міського голови навіть заявили, що така практика скидання води з доріг була в попередні роки, – коментує ситуацію директор КП “Дирекція парків” Олександр Радуцький. – Та я запевняю черкасців, що це неправда. Раніше спеціальними машинами вивозили воду до зливової каналізації в районі виїзду з міста. Зрозуміло, що для того, хто виконує ці роботи, це затратно в часові й коштах. Але нахабно забруднювати місце відпочинку – це не вихід.

22 липня зранку брудну справу намагалися продовжити, та після виклику Державної служби охорони горе-прибиральники зникли. Варто нагадати, що в водоймі парку живуть риба, черепахи та качки.

Олександр Романович запевняє, що комунальне підприємство й надалі відстоюватиме інтереси громади.

КП “Дирекція парків” Одарич Черкаси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі