Депутати Черкащини знову просять позбавити Тулуба звання Героя України

Голова Черкаської обласної ради Валентина Коваленко надіслала листа  Президентові України Петру Порошенку з проханням повернутися до питання позбавлення екс-губернатора Черкащини, регіонала Сергія Тулуба звання Героя України.

Як ми повідомляли раніше, у квітні цього року депутати облради проголосували за звернення до Президента України з проханням позбавити Сергія Тулуба звання Герой України, враховуючи вимоги Черкаського Майдану.

Депутати зазначили, що Сергій Тулуб своїми діями як голова Черкаської облдержадміністрації дискредитував високе звання Героя України. Як відомо, нині екс-керівник Черкащини Сергій Тулуб перебуває в розшуку. Прокуратура звинувачує його у заволодіння державними коштами в сумі 135 млн грн.Однак його досі не позбавили найвищого звання України.

- Нині щодня гинуть справжні герої України, які проливають кров у боротьбі із ворогом. А тим часом Сергій Тулуб, який разом з Януковичем все зробили, щоб в Україні нині відбувалася ця війна, досі має звання Героя України. Тому я звернулася листом до президента із наполегливим проханням повернутися до цього питання, дослухатися до думки депутатів і врешті позбавити високого звання людину, яка вчиняла злочинні дії щодо черкащан, — зауважила у коментарі нашому виданню Валентина Коваленко.

Тулуб звання Героя Черкаси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі