Найвищі сходи в Черкасах можуть піти під землю

Подальшу долю однієї з головних пішохідних артерій, яка з’єднує мікрорайон «Митниця» з  центральною частиною Черкас, – сходів по вулиці Леніна – розглянули депутати на комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, зв’язку, підприємництва, екології та охорони навколишнього середовища. 

Ініціатором розгляду цього питання став депутат міської ради Сергій Ткаченко, який акцентував увагу присутніх на необхідності  терміново подбати про збереження цілісності сходів по вулиці Леніна. Зокрема, наголосив, що нині над ними нависла реальна загроза руйнування:

 – Сходи просто можуть піти під землю, – наголосив Сергій Володимирович.

За його словами, через неналежний стан зливової каналізації уся маса дощових потоків з вулиць Хрещатик та Фрунзе, стікає на десятки метрів східцями вниз. Як наслідок, ті поступово  втрачають свою міцність. Зокрема, в багатьох місцях на сходах та на території поблизу фіксується значне підмивання грунтів та руйнування зкріплюючого розчину, на якому тримаються безпосередньо східці.

Тому Сергій Ткаченко акцентував на необхідності у найкоротші терміни – допоки дозволяють погодні умови – здійснити ґрунтовне обстеження та капітальний ремонт зливової каналізації, яка пролягає  цими сходами.

Разом тим, на засіданні директор департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Андрій Наумчук повідомив, що нині триває розробка проектної документації по зазначеному об’єкту. Після чого – будуть відомі результати щодо технічного стану сходових клітин та, відповідно, визначено обсяг необхідних робіт та фінансування, пише Черкаський Край.

 

сходи Митниця Черкаси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі