Черкаська ОДА не дає ходу перспективному проекту

Черкаська ОДА гальмує реалізацію надзвичайно вигідного Черкащині економічного проекту. Про це сьогодні розповів Анатолій Рекун, директор «Ресурсного центру Асоціацій незалежних громадських організацій Черкащини» та представник від Координаційної ради сил Майдану.

- 28 квітня проект розвитку сільхозкооперативів в Черкаській обаласті виграв конкурс і Єврокомісія дала 3 місяці на підписання угоди програми. Вартість його — 527 тисяч євро. 20% мусить сплатити обласний бюджет. Завдяки ньому робочі місця отримають більше ніж 300 чоловік, а продукція без посередників потраплятиме одразу до споживача. 

Так, наша організація у минулому році спільно з ОДА та облрадою підготувала проектну заявку на Єврокомісію із назвою «Створення регіоного навчально-практичного центру розвитку багатонаціональних кооперативів». Він передбачає створення 50-ти сільхозкооперативів на Черкащині.

Після того, як нам дали «зелене світло», ми 6 разів збиралися у заступника голови облдержадміністрації з обговоренням цього проекту. Більше двох місяців облрада навіть не могла відкрити валютний рахунок в ОДА для нього! 

Як розповідає член Координаційної ради сил Майдану, окрім цього, виникли протиріччя у тому, хто відповідатиме за проект. Коли ж нарешті сформувалася робоча група, одразу почали з’являтися власні інтереси. Далі — гірше: було замінено земельну ділянку для проекту на непридатну.

- Якщо влада каже, що вона є партнером — тоді нехай самостійно не виправляє бюджет, не вивозить проектну заявку «втихаря» без авторів. Ми просимо, щоб ОДА швидше призначила виконуючого обов’язки в агропромислового комплексу, щоб відкоригувати деякі моменти. Прошу — розберіться вже із відповідальною особою і поверніть нам земляну ділянку, яка була в основі проекту, або знайдіть не гіршу, більшу за 2 гектари.

сільхозкооператив Черкаси ОДА
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі