Черкаські абітурієнти штурмують виші (відео)

Черкаські абітурієнти штурмують виші. Вступна кампанія саме в розпалі. За тиждень до місцевих навчальних закладів колишні школярі подали вже понад 5000 заяв.

Решта абітурієнтів мають час до 24 липня, пише vikka.ua.

Вступати чи не вступати. У черкаських абітурієнтів лишився тиждень, аби відповісти на це питання. Учорашня школярка Катя до вступу поставилася відповідально. Уже подала документи на омріяну спеціальність. Та ще на кілька – про всяк випадок. 
– Филология и журналистика
– А чому? 
– Ну, мне интересно изучать это. Гуманитарий так сказать. 
Цьогоріч абітурієнти можуть випробувати долю цілих 15 разів. Це подати заяви до п’яти вишів на три спеціальності в кожному. 
Ольга Фурман, заступник директора департаменту освіти та науки ОДА: "Правила прийому до вищих навчальних закладів, кількість ліцензованих місць у розрізі спеціальностей і напрямів, уже отримане нещодавно державне замовлення – все це є на сайтах кожного навчального закладу". 
Поблажлива цьогоріч вступна кампанія для абітурієнтів із Криму. Їм гарантують безкоштовне навчання. Загалом же держава надала черкаським вишам майже вісім із половиною тисяч бюджетних місць. 
Тамара Качала, ректор ЧДТУ: "Я теж задоволена цією цифрою. Тому що це значить, що Міністерство освіти нас оцінило, що наші випускники запитні, що ми виконуємо державне замовлення, що ми готуємо висококваліфікованих фахівців для національної економіки". 
Рік навчання для студентів-новачків коштуватиме щонайменше 7 тисяч гривень. За престижні спеціальності просять усі 15. Деякі виші, зважаючи на ситуацію в країні, запровадили знижки. 
Максим Гаврилюк, начальник відділу ЧНУ ім. Б. Хмельницького: "На сьогодні вона зменшена від 10 до 37 відсотків на різні спеціальності. На сьогодні в університеті ціна за денною формою навчання від 8 тисяч гривень, понад 10 тисяч – це максимальна ціна". 
Після прийому заяв на вступників чекає три хвилі зарахувань. Результати кожної з них можна буде відслідковувати на сайті обраного вишу. 
вступна кампанія Черкаси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі