Черкаські «батьківщинівці» розповіли, яким бачать майбутнє партії (відео)


9 липня ВО «Батьківщина» — найбільша партія України — відзначила свій 15-річний ювілей. Її було засновано 9 липня далекого 1999 року, і відтоді її незмінно очолює Юлія Тимошенко. Сьогодні до лав «Батьківщини» входить майже 600 тисяч українців, а осередки партії працюють в кожному населеному пункті.

Черкаські «батьківщинівці», попри складну ситуацію в державі, таки відзначили цю пам’ятну дату. Представники обласних осередків партії, депутати міської та Верховної рад з такої нагоди зібралися за круглим столом. 

Перший заступник голови обласної партійної організаці «Батьківщина» Валентина Слуцька передала найщиріші вітання від голови, який, на жаль, сам не зміг бути присутнім.

Вона зазначила, що «Батьківщину» можна сміливо називати «партією Майдану». Адже саме ця політична сила, її лідери та активісти брали пряму і найбільш активну участь в обох українських революціях – у 2004 році у Помаранчевій і у 2013-2014 в Революції Гідності. Депутати від «Батьківщини», ризикуючи свободою і життям, очолили організаційні структури другого Майдану, стали його комендантами з перших днів протистоянь, коли до перемоги було ще дуже далеко і вона була зовсім неочевидною. Проти них порушували кримінальні справи, погрожували і шантажували, арештовували майно, спалювали машини, але вони вистояли, і в результаті народ переміг. 

Детальніше про нелегкий шлях ВО «Батьківщина» за ці 15 років читайте на офіційному сайті.

Того вечора «батьківщинівці» отримали подяки від лідера партії Юлії Тимошенко. Новим же членам партії вручили партійні квитки.

Відзначили серед інших і Єреська Ігоря Геннадійовича, який стояв біля витоків черкаської «Батьківщини».

– Той фундамент, який заклали ви, створюючи «Батьківщину» в області, існує досі, — сказала Валентина Петрівна.

На фото: Ігор Єресько

– Я й зараз усім серцем в «Батьківщині», адже партія завше була для мене носієм добра. Продовжує вірити в нас і Юлія Володимирівна Тимошенко. Зрозуміло, що зараз ми проходимо так званий період «очищення» від пристосуванців. Але ви завше були вірні і саме з вами ми приведемо до перемоги європейську людину, національно свідому, — заявив він. 

Сьогодні ж на ювілей партії черкаські «батьківщинівці» розповіли журналістам про своє бачення майбутнього ВО «Батьківщини» та навіть підвели своєрідні підсумки.

– Хоча в такі дні говорити про святкування не зовсім доречно, але відзначити ювілей добрих справ варто, — сказав сьогодні народний депутат від «Батьківщини» Леонід Даценко, — Ми розуміємо, що йде неоголошена війна з Росією і наший громадянський, моральний, політичний обов’язок — боротися кожен на своєму місці. Ви знаєте, що наша партія ставить на порядок денний у ВР введення військового стану. Але цього вимагають і наші черкащани, з якими спілкуюся. Ще одне із головних наших завдань — досягнення люстраіції колишньої «тулубівської», «януковицької» влади.
Батьківщина Черкаси ювілей
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі