Черкаській «Батьківщині» 15 років: підсумки і перспективи

9 липня виповнилося 15 років від заснування партії ВО «Батьківщина». Члени черкаської обласної організація ВО «Батьківщина» розповіли цього дня чого організація  досягнула за роки існування і які її перспективи має на майбутнє.

Ігор Єресько, народний депутат України 5, 6 скликання, член ВО «Батьківщина», перший голова Черкаської обласної партійної організації:

- Коли ми організовувалися, то основною метою була демократизація українського суспільства та підняття національно духу. Зараз же ці процеси проходять в тяжкій боротьбі. Сила партії – в її відданості народу України, який бачить, що у нас є і сильний лідер, і люди, які щиро вірять в Україну та за Черкащину зокрема.  

Сергій Ткаченко, голова Канівської міської партійної організації ВО «Батьківщина»:

- В партію я прийшов у 2002-му році і ніколи не жалкував, що є у її рядах. Мати такого лідера, як Юлія Володимирівна Тимошенко – це для мене честь, як і честь бути з однопартійцями.

Тетяна Богославець, голова Драбівської районної партійної організації ВО «Батьківщина»:

- В 35 років я вступила в «Батьківщину» і відтоді – це частина мого життя. За ці 15 років, коли ми були в опозиції, відчувався тиск на сім’ю, дітей. Інколи, як у жінки, опускалися руки! Та завжди ставила питання «Якщо не ми –хто тоді?».

Микола Добровольський, депутат Черкаської міської ради, член ВО «Батьківщина»: 

- Події «Помаранчевої Революції» остаточно переконали мене, що лідер Юлія Тимошенко щиро прагне щастя для нашої країни. Кожного дня я ще більше переконуюся, що це партія, яка дійсно прагне всього найкращого для України.

Юлія Панчук-Золотухіна, голова Маньківської районної партійної організації ВО «Батьківщина»:

- «Батьківщина» є, була, і залишиться сильною політичною силою. А особливо тепер, коли наш лідер знову включилася в процес боротьби.

Станіслав Щербушенко, голова Кам’янської районної партійної організації ВО «Батьківщина»:

Ця партія не дає приводів для недовіри. Я є її членом, бо лише за «Батьківщиною» майбутнє.

Леонід Даценко, народний депутат України:

На етапі, коли до влади прийшли антиукраїнські, антинародні сили (які уособлювали для мене Янукович і Тулуб), необхідно було робити політичний вибір. Я обрав «Батьківщину», бо після 2010 року це була найпотужніша опозиційна сила. Сьогодні, після нещодавніх революційних подій, ми бачимо, що в «Батьківщині» істинні патріоти. Саме тому партія має потужну перспективу. Наша партія в парламенті буде наполягати на якнайшвидшому проведенні нової виборчої кампанії, оскільки цього вимагає народ. Я впевнений, що молодь, яка пройшла Майдан, вкотре переконалася в європейськості партії.  

Роман Діскант, голова Черкаської міської партійної організації ВО «Батьківщина»:

- Сьогодні міська партійна організація суттєво підсилюється молоддю. Ми готові до реформування, оновлення та модернізації «Батьківщини». Наразі ведеться робота над помилками та підготовка до наступних виборів, на яких нова команда висутупить із конструктивною і проєвропейською програмою.

"Батьківщина" Черкаси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі