• Головна
  • Прокуратура зобов'язала знести «розливайку» на Митниці
12:04, 17 липня 2014 р.

Прокуратура зобов'язала знести «розливайку» на Митниці

Прокуратурою міста виявлено порушення розміщення пивного кіоску на розі вул. Богдана Хмельницького та Гагаріна, що в районі «Митниця» міста Черкаси.

Так, прокуратурою проведено перевірку в діяльності департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради, в ході якої виявлено порушення вимог законів України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про благоустрій населених пунктів» щодо своєчасності та повноти вжиття органом місцевого самоврядування заходів, направлених на ліквідацію стихійної торгівлі.

Зокрема встановлено, що торгівельний павільйон «Черкаська Баварія» не відповідає виданому департаментом архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради паспорту прив’язки на розміщення тимчасової споруди.

На усунення виявлених порушень прокуратурою міста на адресу Черкаської міської ради внесено подання з метою усунення виявлених порушень та проведення демонтажу даної незаконної торгівельної споруди. Про це інформує прес-служба прокуратури міста Черкаси.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Митниця #кіоск #Черкаси
Оголошення
live comments feed...