Черкаська міська рада таки співпрацюватиме із громадськістю

Депутати Черкаської міської ради та представники громадськості перейшли від обговорень та підписань паперів про співпрацю до справ. Вчора, 15 липня відбувся круглий стіл, на яком обговорили проблеми формування майбутнього виконкому ЧМР.

Також всі присутні змогли поспілкуватись із кандидатами у члени виконкому. Так, від міського голови пропонується включити до міськвиконкому Владислава Вакуленка, Юрія Гончарова, Миколу Кудрявцева та Олександра Ільченка (заступники з питань діяльності виконавчих органів ради). Андрій Кондратенко презентував себе як претендента на посаду секретаря міськвиконкому.

SAM_4693

Також своїх представників у виконком, які будуть працювати на громадських засадах, але із правом голосу, представили громадські організації.

Так, Координаційна рада сил Майдану висуває трьох узгоджених кандидатів: Івана Кієнко («Самооборона Майдану»), Олексія Романова («Громадський блок-пост») та Анатолія Рекуна (Громадський люстрацій ний комітет).

Також до виконкому прагнуть включити своїх представників інші громадські організації: «Демократичний альянс» – Вікторія Супрунова,  «Захисник» – Костянтин Стратілатов, Всеукраїнська екологічна ліга – Ольга Галушко, Черкаська обласна благодійна фундація «Паритет» – Сергій Гончар, Всеукраїнська мережа людей, що живуть із ВІЛ/СНІД – Олена Стрижак, Черкаське міське товариство захисту навколишнього середовища – Віктор Мисник, «Демократичні перетворення в країні» -- Михайло Малінін, «Народний контроль» -- Євген Єзик, громадська рада при УМВС – Сергій Марченко.

Зоя Максимчук делегується Черкаським «Бізнес-клубом», міською організацією працівників торгівлі «Єдність», також вона є членом партії «Солідарність».

Ольгу Ракову також рекомендують кілька організацій: ресурсний центр «Анго», профспілкова організація «Солідарність» та регіональне відділення спілки підприємців малих, середніх та приватизованих підприємств.

SAM_4694

Громадські організації є різними за кількістю членів – від кількох тисяч до пари десятків людей, також у кожної різна історія – одні мають вже десяток років активної діяльності та досить відомі в місті, інші з’явились лише кілька місяців тому. Як і самі кандидати від цих організацій мають дуже різну історія своєї громадської діяльності. Незалежно від цього, всі кандидати в рівній мірі могли представити себе , відповісти на чисельні запитання від громадськості та депутатів ЧМР. Найчастіше причиною свого бажання увійти до виконкому називалось бажання реального контролю над прийняттям рішень та використанням коштів громади.  

Не розглянутими залишилось кілька питань, в тому числі і кількісний склад виконкому.

Наступне зібрання заплановане на четвер, 17 липня четвер на 11 годину ранку, кабінет 206.

міська рада Черкаси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі