• Головна
  • Влада Черкас та ОСББ підписали меморандум
14:02, 10 липня 2014 р.

Влада Черкас та ОСББ підписали меморандум

Меморандум, розроблений за результатами круглого столу щодо формування спільної позиції представників ОСББ. Цю позицію буде озвучено на сесії міськради під час обговорення пропозицій до змін міського бюджету на 2014 рік. Наступний крок – загальноміські слухання по даним питанням йдеться на сайті ГО «Громадська Рада Черкас» 

У заході взяли участь представники ОСББ, депутати Черкаської міської ради, чиновники виконкому. Зокрема, до круглого столу долучилися директор Департаменту фінансової політики міськвиконкому Наталія Джуган, головний спеціаліст відділу створення ОСББ Юрій Кучеренко, депутати міської ради Іван Сухарьков, Валентина Рабцун та Максим Скорик, а також представники ОСББ “Ян”, “Промінь”, Наш дім”, “Чехова-82”, “Толстого-48”, “Мрія-15/1”, “Горького-9”, “Нове життя”, “Леніна-2 Черкаси”, “Сєдова-50” та “Героїв Дніпра-25”.

Меморандум про співпрацю влади та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) міста Черкаси

У нинішніх умовах економічних реформ, що супроводжуються подорожчанням енергоносіїв, вкрай важливим є конструктивний діалог між владою міста та громадою, представленою об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Лише за об’єднавши зусилля, місто зможе успішно та швидко пройти період реформ і здійснити модернізацію мереж.

Підтримка діяльності ОСББ є стратегічним завданням держави, яка взяла курс на зменшення енергозалежності. І саме цей напрямок має підтримувати будь-яка влада, з метою оптимізації затрат та модернізації інфраструктури ЖКГ.

Ключовими факторами для діалогу мають стати:

• Розробку програми створення ОСББ та підтримку діяльності існуючих ОСББ.
• Недопущення скорочення фінансування ОСББ з міського бюджету. 
Діяльність ОСББ має відбуватися на принципах співфінансування. Найоптимальніша форма спів фінансування ОСББ має зберігатися на рівні 50%/50% для типових проектів. 
• Застосування диференційованої моделі фінансування для низки проектів, визначених відповідно до видів робіт та віку будинків.
• Принципово важливим є вчасне здійснення виплат, відповідно до програм співфінансування.
• Відкритість та прозорість рішень міської влади у комунальній сфері. Ці рішення мають бути прогнозованими та ухвалюватися після консультацій з громадськістю. 
• Стимулювання залучення до модернізації інфраструктури ЖКГ фахівців у сфері енергозбереження.
• Включення до програми ПАУСІ (співробітництво із формування місцевих бюджетів) програми підтримкиОСББ.

Ми переконані, що виконання даного меморандуму дозволить Черкасам провести якісні зміни у комунальній сфері та залагодити конфліктні моменти спілкування влади та громади.

07.07.2014 р. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ОСББ #меморандум #Черкаси
Оголошення
live comments feed...