“УДАР” хоче бачити громадськість у виконкомі

Міський голова Черкас Сергій Одарич та депутати міської ради мають знайти спільну мову з громадськими організаціями, які хочуть мати своє представництво у виконкомі.

Так вважає народний депутат України від “УДАРу” Віталій Іляшенко, який вчора був присутній на сесії Черкаської міської ради.

Нагадаємо, вчорашня сесія була зірвана Координаційною радою сил Майдану, до складу якої входять громадські організації, утворені під час революційних подій.

– Фракція “УДАРу” готова підтримати присутність громадських організацій у складі виконавчого комітету. Однак громадським організаціям потрібно визначитися із їхнім представництвом у виконкомі та озвучити прізвища, а міський голова ще до сесії мав погодити із громадськістю, хто з них входитиме у виконком, – коментує позицію фракції “УДАРу” у Черкаській міській раді Віталії Іляшенко.

Водночас “УДАР” радить силам Майдану не піддаватися на провокації інших політичних сил, які намагаються маніпулювати ними, перешкоджають формуванню нового виконкому і таким чином залишають на своїх посадах функціонерів минулої, злочинної влади, пише Про все.

УДАР громада міська рада Черкаси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі